Znalezienie na magazynie kurtyn paskowych

Miałem duży magazyn, w którym trzymałem cały asortyment. W ostatnim czasie panował tam bałagan, ponieważ padł mi system i nie wiedziałem jakie mam stany magazynowe. Wszystko udało się naprawić, ale niektóre dane mi się skasowały na stałe i musiałem osobiście się tym zająć.

Wyprzedaż kurtyn paskowych w obniżonej cenie 

kurtyna paskowaWybrałem się na magazyn, jak już wszyscy pracownicy poszli do domu, ponieważ nie chciałem im przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków. Sprawdziłem wszystko i natrafiłem na regał z produktami, których nie miałem w bazie. Okazało się, że były to kurtyny paskowe, które jeszcze pozostały mi z ostatniego zamówienia a całkiem o nich zapomniałem. Jedna taka kurtyna paskowa była sporo warta, dlatego zdecydowałem się wyprzedać wszystko, co jeszcze zostało mi na magazynie. Nie uwzględniłem tych kurtyn w rozliczeniu zeszłorocznym i dzięki temu mogłem obniżyć ceny dość mocno. Naliczyłem łącznie dwadzieścia kartonów z kurtynami i od razu zabrałem je na sklep. Umieściłem kurtyny paskowe  na regale tuż przy kasach, żeby wszyscy klienci mogli je dostrzec. Cenę obniżyłem o czterdzieści procent i to dawało mi gwarancję sprzedaży. Następnego dnia, jak sklep został otwarty, to klienci od razu zauważyli wyprzedaż kurtyn i się nimi zainteresowali. Byłem zadowolony, ponieważ wszystko udało mi się sprzedać w ciągu jednego dnia. Zdecydowałem się ponownie zamówić kurtyny od tego samego producenta, ponieważ były one bardzo dobrej jakości a sprzedaż była na zadowalającym poziomie. 

Zainwestowałem w nowoczesne oprogramowanie magazynowe i dzięki temu wszystkie dane zawsze były zapisane. Żadna awaria już nie była w stanie wyrządzić żadnych szkód. Program trochę kosztował, ale wart był swojej ceny. Działał niezawodnie i był łatwy w obsłudze.