Zaprojektowanie logo dla kolegi

 

Zbyszek zawsze miał najlepsze oceny w szkole i każdy mówił, że z niego to będą ludzie. Świetnie rokował i ja sam byłem przekonany, że chłopak w życiu sobie poradzi. Kontakt się urwał po szkole i każdy poszedł w swoją stronę. Ja miałem własną firmę i jakoś to wszystko się kręciło.

Logo zaprojektowane dla firmy kolegi

projektowanie logo łódźGłównie zajmowałem się projektami wizytówek, logo i folderów. Byłem w tym niezły i to zapewniało mi klientów. Kiedy do mojego biura przyszedł Zbyszek, to byłem mocno zaskoczony. Wyjaśnił mi po co przyszedł i ucieszyłem się, że uważał, że wykonuję najlepsze w mieście projektowanie logo Łódź była miastem, gdzie miałem ogromną konkurencję i wcale łatwo nie było, ale jak widać klienci mieli o mnie dobre zdanie. Zbyszek otwierał własną firmę, ale nie miał pomysłu na logo, a chciał, aby było oryginalne, kojarzyło się z jego działalnością i wpadało w oko. Obiecałem, że stanę na wysokości zadania i zaprojektuję dla niego idealne logo. Obiecałem też policzyć mu mniej za swoje usługi. Chłopak zaczynał dopiero i chciałem, by mu się powiodło. Zbyszek mi tylko powiedział, że chce logo w kolorze zielonym a reszta zależała ode mnie. Miałem kilka ciekawych pomysłów, bo branża, w której zamierzał działać Zbyszek dawała ogrom możliwości, aby mógł się wykazać. Przez to, że obecnie nie miałem zleceń do wykonania, to cały czas mogłem poświęcić na projekt logo dla kolegi. Z efektów swojej pracy byłem zadowolony i byłem pewny, że Zbyszkowi logo również będzie się podobało.

Zbyszek był pod ogromnym wrażeniem. Stwierdził, że opinia o moim talencie jest jak najbardziej słuszna. To był miły komplement, który mnie cieszył. Logo bardzo mu się podobało. Wziąłem od niego połowę mniej jak od innych klientów, ponieważ ceniłem tego chłopaka.