projektowanie wnętrz

Zaprojektowane wnętrze w mieszkaniu siostry

Moja siostra jakiś czas temu kupiła sobie nowe mieszkanie. Mieszkanie kupiła w Lublinie i dobrze bo przez długie lata musiała dojeżdżać do miasta do pracy. Teraz będzie mogła na pewno dzięki temu dłużej pospać.

Siostra ma także nowocześnie zaprojektowane mieszkanie

projektowanie wnętrzMieszkanie, które kupiła siostra jest ładne jednak jak dla mnie jest po prostu trochę za małe. Jednak siostra mieszka w nim tylko z mężem także myślę, że w dwójkę bez problemu się pomieszczą. Siostra była nawet w biurze projektowym po to by pomogli jej zaprojektowaniu wnętrz. Taki projektant wnętrz przyjechał do mieszkania siostry i zrobił po kilku dniach wstępny projekt. Siostra miała małe zastrzeżenia co do projektu jednak po poprawkach spodobał się jej bardzo. Siostra lubi bardzo nowoczesny styl i chciała żeby tak właśnie było urządzone jej mieszkanie. Takie projektowanie wnętrz trochę ją kosztowało jednak myślę, że było warto. Jak dla mnie ta aranżacja wnętrz jaką zaproponował projektant idealnie pasuje do siostry i jej męża. Jest nowoczesna i krzykliwa. Myślę, że mama może mieć tylko inne zdanie. Jednak to ona właśnie polecił siostrze to biuro projektowe. Mama bowiem tam zlecała projektowanie ogrodów kilka lat temu. Jednak zakładanie ogrodów to zupełnie coś innego niż projektowanie wnętrz. W każdym razie siostra i jej mąż byli bardzo zadowoleni z tego jak to wszystko wyszło. W końcu oni tu będą mieszkać i najważniejsze żeby to właśnie im a nie rodzicom podobało się wnętrze. Mi się na przykład u nich podoba chociaż ja wolałabym w niektórych miejscach trochę mniej koloru, lub żeby ten kolor był mniej krzykliwy.

Wyobrażam sobie po prostu, że w takim pomieszczeniu ciężko jest odpocząć po ciężkim dniu w pracy. A czasem trzeba się przecież wyciszyć. Chociaż każdy jest inny i lubi odpoczywać w zupełnie inny sposób i w innym otoczeniu.

Czytaj więcej na: Lelum-polelum.pl