Zamawiam płyn do soczewek

 

W moim salonie można zakupić wszelkie akcesoria okulistyczne. Mam najnowsze oprawki, które są bardzo modne a i od niedawna oferuję sprzedaż soczewek kontaktowych. Młode dziewczyny bardzo chętnie sięgają po takie soczewki i mam z tego zyski.

Udało mi się zamówić płyn, który jest wielofunkcyjny

wielofunkcyjne płyny do soczewekWspółpracuję z producentem, od którego zamawiam wszelkie akcesoria. Ostatnio zauważyłam, że pojawiły się u niego wielofunkcyjne płyny do soczewek, które występują w kilku wariantach jeżeli chodzi o pojemność. Zainteresowały mnie te płyny, ponieważ póki co mam tylko jeden rodzaj płynów a klientki czasami pytały o takie właśnie wielofunkcyjne płyny do soczewek. Uznałam, że zamówię jeden taki płyn na sprawdzenie. Sama noszę soczewki i będę mogła samodzielnie sprawdzić jego działanie. Dostawa była błyskawiczna i od razu postanowiłam użyć tego płynu. Rzeczywiście jest wielofunkcyjny i uznałam, że obowiązkowo muszę go mieć w sprzedaży. Od razu zamówiłam liczne wielofunkcyjne płyny do soczewek, ażeby moje klientki miały ogromny wybór. Już pierwszego dnia sprzedałam ponad dwadzieścia płynów i już wiedziałam, że to doskonała inwestycja. Klientom sama polecam taki płyn, ponieważ osobiście go sprawdziłam i wiem, że jest na prawdę bardzo dobry. Klientki są bardzo zadowolone. Zamówiłam ostatnio nawet kolorowe soczewki, ponieważ zbliża się karnawał i organizowane są bale przebierańców. W takie dni soczewki kolorowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem to na pewno znowu uda mi się na tym sporo pieniędzy zarobić.

Płyny schodzą jak świeże bułeczki i w sumie to zamawiam je średnio trzy razy w miesiącu. Producent niebawem ma znowu wprowadzić coś nowego i na pewno zdecyduję się na te nowe produkty. Wiem, że sprawdzą się tak samo jak płyny do soczewek.