Zakup odpowiedniego stanika

Ja pomimo tego, że mam dosyć dużą nadwagę lubię się po prostu dobrze ubrać. A z nadwagą próbowałam już walczyć na wiele różnych sposobów jednak jeszcze nigdy nie udało mi się jakoś bardzo schudnąć mimo tego, że naprawdę zawsze się bardzo starałam.

Elegancki biustonosz w większym rozmiarze

biustonosze w dużych rozmiarachDoszłam do wniosku, że chyba lepiej będzie jeśli po prostu zaakceptuję to jak wyglądam bo inaczej to chyba nigdy nie będę szczęśliwa. Od tego momentu czuję się lepiej sama z sobą. Bardzo lubię kupować sobie nowe ubrania. Ważne jest dla mnie to w co jestem ubrana i zwracam na to szczególną uwagę. Tak samo jest z bielizną. Jednak nie jest łatwo dostać ładne biustonosze w dużych rozmiarach właśnie. Małe rozmiary są w różnych kształtach i kolorach. A te duże niekoniecznie. Jednak ostatnio znalazłam sklep właśnie z bielizną w dużych rozmiarach.  Byłam bardzo szczęśliwa gdy odkryłam gdzie taki sklep się znajduje. Tam mogę dostać bieliznę na każdą okazję. wcześniej miałam z tym bardzo duży problem. Teraz w końcu gdy robię zakupy w tym sklepie mama w końcu elegancką bieliznę. A mając ładną bieliznę na sobie czuję się od razu dużo lepiej. Ta bielizna nie jest do tego też jakoś mocno droga. A do tego jest naprawdę bardzo solidnie wykonana. Przede wszystkim biustonosze są na grubych ramiączkach co przy większym biuście jest bardzo ważne. Ta bielizna także świetnie modeluje sylwetkę. I chodząc w tej właśnie bieliźnie czuję się szczuplejsza. W tych biustonoszach nie bolą mnie też tak plecy jak bolały mnie w biustonoszach jakie kupowałam sobie kiedyś.

Także bielizna w tym sklepie jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie. Mam też koleżankę, która nosi podobny rozmiar do mojego. Powiedziałam jej też o tym sklepie z bielizną i jest też już jego stałą klientką.