Wytrzymałe etui na Galaxy S10

 

Nasze telefony są dla nas niemalże tak ważne jak portfele, gdyż mamy w nich mnóstwo ważnych kontaktów, wiadomości czy zdjęć. Utrata tych danych byłaby dla większości z nas dużą stratą, dlatego też dobrze jest zabezpieczań telefon przed uszkodzeniami.

Najlepszy pokrowiec na Galaxy S10

etui samsung galaxy s10Każdy model telefonu ma inny rozmiar czy grubość oraz w różnych miejscach są rozmieszczone przyciski. Dlatego, decydując się na założenie na niego pokrowca, musimy go dobrze dopasować, aby spełniał swoją rolę i nie wpływał na jakość korzystania z telefonu. Jednym z ciekawszych modeli jest etui Samsung Galaxy S10, które jest dostępne w wersji matowej, błyszczącej i z nadrukami. Z pewnością jego najważniejszą rolą jest skuteczna ochrona urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami i wszelkimi zewnętrznymi uszkodzeniami powstałymi w wyniku upadku na twardą powierzchnię. Wiele zarysowań powstaje na obudowie telefonu, kiedy trzymamy go w kieszeni czy torebce, ponieważ nierzadko mamy w nich także inne przedmioty takie jak klucze, portfele czy długopisy. Przy wyborze idealnego etui na Samsunga, przede wszystkim należy się kierować modelem telefonu, ponieważ kupując tylko kupując oryginalny pokrowiec, który jest dedykowany na model Galaxy S10, mamy pewność, że będzie dokładnie przylegał. W sprzedaży poza oryginalnymi pokrowcami, znajdziemy także sporo podróbek będących produktami sprowadzanymi z Chin. Są znacznie tańsze, a co za tym idzie, mają znacznie niższą jakość i nie dają takiej gwarancji jak oryginalne.

Czasem lepiej nie oszczędzać i wybrać oryginalne etui na Samsunga, ponieważ często się okazuje, że naprawa wyświetlacza czy głośnika, może wynieść połowę wartości telefonu. Lepiej działać zawczasu i od samego początku zabezpieczać swój telefon.