Wyposażenie firmowego magazynu

Firma, w której pracuje właśnie zmieniła lokalizację. Wszystkie meble i dokumenty zostały już przewiezione. Jest tego naprawdę mnóstwo. Do przetransportowania został jeszcze cały magazyn, jednak zanim to nastąpi musimy wyposażyć pomieszczenie, które ma służyć za nowy magazyn.

Regał do magazynu od producenta z Bydgoszczy

regały magazynowe BydgoszczJak wiadomo najważniejszą rzeczą do każdego magazynu są regały. Pozwalają one na pełne wykorzystanie potencjału pomieszczenia poprzez zagospodarowanie jego pionowej przestrzeni. Dostałam więc polecenie służbowe aby znaleźć firmę oferującą jak najlepsze regały. Wpisałam do przeglądarki regały magazynowe Bydgoszcz i znalazłam wiele firm, które je oferują. Porozsyłałam zapytania ofertowe do pięciu firm, w których prosiłam o uwzględnienie cenę regału, czas realizacji, koszt transportu oraz koszt wniesienia wraz z montażem. Po dwóch dniach miałam już wszystkie oferty i mogłam je przedstawić swojemu szefowi. Przede wszystkim zależało nam aby regały były wytrzymałe oraz miały dużą nośność półek. Po porównaniu otrzymanych ofert wybraliśmy firmę u której złożyliśmy zamówienie. Wybraliśmy skręcane regały metalowe, których półki również wykonane są z metalu. Wydają się bardzo solidne a nośność pojedynczej półki to aż dwieście dwadzieścia pięć kilo. Czas realizacji to siedem dni roboczych. Firma pojawiła się jednak już po pięciu dniach. Przywieźli wszystkie zamówione regały i w ciągu jednego dnia skręcili i przymocowali do ścian.

Teraz pozostało nam tylko poukładać na nich towar. Jest go naprawdę sporo i najpierw trzeba go dobrze rozplanować aby w magazynie panował porządek i aby łatwo można było znaleźć wszystkie szukane rzeczy. Dobrze rozplanowany i urządzony magazyn gwarantuje efektywność pracy oraz bezpieczeństwo pracowników.