Wynajem mieszkania weekendowego w Gdańsku

Wakacje w tym roku zapowiadały się wspaniale. Dostałam się na wymarzone studia i razem z moimi znajomymi chciałam w jakiś sposób uczcić początek lata. Postanowiliśmy spędzić kilka dni na północy naszego wspaniałego kraju, podziwiając piękne zabytki oraz cudowne morze.

Wynajęcie weekendowego mieszkania w Gdańsku

mieszkanie na weekend gdańskPewnego dnia, gdy wszyscy wspólnie siedzieliśmy w kawiarni, zaczęliśmy szukać miejsc do krótkiego wypoczynku. Jeśli chodzi o mieszkanie na weekend Gdańsk miał wiele do zaproponowania. Szybko znaleźliśmy idealnie duże mieszkanie dla całej naszej paczki. Wynajęliśmy mieszkanie w rozsądnej cenie, blisko wspaniałych gdańskich zabytków. Kilka tygodni później, odebraliśmy klucze od naszego lokalu. Mieszkanie było duże i przestronne, urządzone w bardzo klasycznym stylu. Było bardzo czyste i schludne, a w szafkach znaleźliśmy wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria potrzebne do przygotowania posiłków. Kuchnia była mała, ale jej wyposażenie w zupełności nam wystarczało. Również łazienka nie należała do największych, jednak jej wyposażenie oraz czystość robi na nas wrażenie. Łazienka wyposażona jest w prysznic, a w łazienkowej szafce znaleźliśmy podstawowe przybory toaletowe dostępne w hotelach. Mieszkanie posiada również duży i przestronny taras z widokiem na miasto. Łóżka są duże i przestronne i w zupełności nam wystarczają. W naszym wynajętym mieszkaniu spędziliśmy zaledwie dwa dni, ale byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu, a lokal był przytulny i bardzo komfortowy. Podczas naszego weekendy spędzaliśmy miłe chwile ciesząc się swoim towarzystwem oraz urokami pięknego Gdańska.

Wakacje to wspaniały czas na to, aby spędzić kilka dni w pięknym miejscu wraz z przyjaciółmi. W tym roku udało nam się znaleźć wspaniały lokal, w którym spędziliśmy kilka letnich dni. Lokal był bardzo dobrze urządzony, a my mogliśmy w nim wypocząć i świetnie się bawić.