Wymiana okien w starej kamienicy

Właścicielem kamienicy zostałem po śmierci dziadka. Ciągle powtarzał, że przejmę po nim ten budynek i zapisał mi go w spadku. Nie miałem początkowo planów na tę kamienicę, ale ostatecznie postanowiłem zrobić z niej biurowiec. Znajdowało się tam osiem lokali.

Kamienica z nowymi oknami

okna piasecznoWszystkie mieszkania zostały wyremontowane i dostosowane do tego, żeby służyły jako lokale użytkowe dla przedsiębiorców. Do wymiany zostały mi tylko okna piaseczno i osobiście się tym zająłem. Sporo pieniędzy zainwestowałem w remont i musiałem liczyć pieniądze. Na wynajęcie fachowców nie było mnie już stać a na wymianie okien doskonale się znałem. Kupiłem okna pcv w firmie swojego znajomego. Posiadał nowoczesne okna i doradził mi jakie najlepiej kupić. Sporo tego wyszło, ponieważ musiałem okna wymienić we wszystkich lokalach, ale zaoszczędziłem na robociźnie. Miałem jeszcze sporo czasu i mogłem spokojnie zająć się ich wymianą. Kiedy już w kamienicy były wszystkie nowe okna to umieściłem ogłoszenie w sprawie wynajmu lokali użytkowych. Kamienica mieściła się w centrum miasta i lokalizacja była wręcz doskonała. Nie zdziwiło mnie spore zainteresowanie lokalami, ponieważ właśnie tego oczekiwałem. Okna, które zamontowałem były duże, przez co do środka wpadało sporo światła. To był jeden z największych atutów tego miejsca. W ciągu miesiąca udało mi się wynająć wszystkie lokale i byłem z siebie zadowolony. Wiem, że dziadek byłby ze mnie dumny i na pewno pochwalałby moją decyzję w sprawie wykorzystania kamienicy.

Na wynajmowanych lokalach sporo zarabiałem miesięcznie i moja sytuacja materialna znacznie się poprawiła. Dzięki temu było mnie stać na zakup nowego mieszkania w nowym budownictwie i wymieniłem też samochód na nowszy. Dobrze mi się powodziło.