Wygodne rolety materiałowe

 

Jestem fanką wygody. Dlatego też staram się aby moje otoczenie było zaprojektowane w funkcjonalny sposób. Posiadam na terenie domu wiele udogodnień, w związku z czym moje życie jest naprawdę przyjemne. Niestety, wciąż pozostało kilka problemów, z którymi muszę się zmierzyć. Jednym z nich są tradycyjne zasłony okienne. Problem ten był do tego stopnia uciążliwy, że ostatnio zdecydowałam się coś z nim zrobić.

Rolety z materiału – ładne i wygodne rozwiązanie

rolety materiałoweKlasyczne zasłony może i dobrze się prezentują, jednak są niewygodne. Wieszanie ich na karniszu było prawdziwą udręką, a cykliczne pranie niestety było w stanie zająć mi cały dzień. Stwierdziłam więc, że doskonałym rozwiązaniem są niebanalne rolety materiałowe. Okazało się, że miałam rację. Rolety są znacznie mniejsze, w związku z czym pokój od razu wydaje się zdecydowanie bardziej przestronny. Dodatkowo odpada problem prania. Są przymocowane na stałe, w związku z czym nie muszę już męczyć się z wieszaniem ciężkich zasłon na wysoko umiejscowionym karniszu. Rolety są bardzo odporne na zabrudzenia. Zgodnie z opiniami moich znajomych, którzy wcześniej już zdecydowali się na skorzystanie z oferty producenta zgodnie twierdzą, że materiał nie płowieje, nawet w sytuacji gdy przez bardzo długi okres, każdego dnia jest narażona na niszczące działanie promieni słonecznych. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, ponieważ wbrew moim obawom pomieszczenia po zamontowaniu rolet nie straciły swojego uroku, wręcz przeciwnie.

Decydując się na wymianę zasłon poszukiwałam praktycznego rozwiązania. Takim okazał się wybór rolet. Są one zamontowane permanentnie, w związku z czym nie mam problemu z montowaniem ich na wysoko umiejscowionych karniszach. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z zakupu, zwłaszcza że moi znajomi twierdzą iż jest to zakup na lata.