Wycinanie liter z folii wciąż popularną usługą marketingową

Ja to wszystko załatwię, wszystko dostarczę i nawet jak jest taka potrzeba to złożę u klienta na miejscu. Jestem kierowcą, ale poza jeżdżeniem po miastach to mam jeszcze mnóstwo innych umiejętności, które prawie zawsze wykorzystuję.

Sprzedaż i transport liter wycinanych z folii

wycinanie liter z foliiPracuję dla kilku przedsiębiorstw i taka forma zatrudnienia mi odpowiada. Mam swoją jednoosobową działalność i tak naprawdę to tylko ja decyduję gdzie pojadę i co dostarczę. Owszem, jest wielu klientów, z którymi współpracuję na stałe ale to są ludzie, z którymi znam się od wielu lat. Dostarczam często naklejki samoprzylepne dla Adama, bo jest on tak zasypany zleceniami, że nie ma szans, by mógł się wyrwać z biura. Jak ma do dostarczenia jakieś naklejki samoprzylepne to zabieram je od razu i zawożę po drodze jak jadę do jakiegoś klienta. Adam poza tym oferuje godne polecenia wycinanie liter z folii i takie gotowe litery także dla niego dostarczam. Z Adamem znamy się od dziecka i zawsze się świetnie dogadywaliśmy. Jak u niego byłem, by się rozliczyć z trasy to zapytał, czy zgodziłbym się przyjąć zlecenie od jego kontrahenta. Miałem dla niego dostarczyć rollupy i podobno oferuje całkiem dobrą zapłatę. Zgodziłem się, ponieważ przyda mi się jakieś dodatkowe zlecenie a rollupy to łatwo zapakować i nie ma problemu. Zanim wyszedłem to Adam zapytał czy została mi jakaś taśma butylowa, bo nie ma czasu podjechać do sklepu a potrzebuje ją na teraz. U mnie na pace zawsze jest taśma butylowa i od razu mu ją przyniosłem.

Podziękował mi za pomoc i dał od razu namiar na swojego kontrahenta, dla którego mam przewieść rollupy. Ciekaw byłem dokąd będę jechał, ale na miejscu okazało się, ze facet bierze udział w jakichś targach handlowych a rollupy właśnie na te targi miałem dostarczyć. Dla mnie spoko. Ważne, że się kasa zgadza