Współpraca z producentem hal

 

Ojciec zatrudnił mnie w swojej firmie, ponieważ planował, że to ja ją w przyszłości przejmę. Od samego początku nie traktował mnie ulgowo, bo chciał, żebym miał okazję się wykazać. Nie zawsze sobie ze wszystkim na początku radziłem, ale z czasem szło mi coraz lepiej.

Dobrej jakości hale wykonywane przez sprawdzonego producenta

producent hal z płyty warstwowejOjciec wdrożył spore zmiany w firmie i była to przełomowa chwila. Ja w tym czasie dostałem poważne i odpowiedzialne zadanie, które musiałem poprowadzić do samego końca. Nie otrzymałem żadnej pomocy i musiałem działać całkowicie samodzielnie. Otóż ojciec chciał postawić nową halę z płyty warstwowej i musiałem nawiązać współpracę z producentem takich właśnie hal. Zainteresował mnie jeden producent hal z płyty warstwowej, który na rynku działał od lat dziewięćdziesiątych. Od razu wiedziałem, że z tak doświadczoną osobą warto było podjąć współpracę. Ja sam nie miałem o halach bladego pojęcia i dlatego zdecydowałem się na tego konkretnego producenta w nadziei, że wiele mi pomoże. Nie myliłem się, gdyż producent hal znał się na wszystkim doskonale i doradził mi w kwestii wyboru hali. Byłem szalenie zadowolony, że udało mi się wykonać to zadanie. Kiedy poszedłem do ojca z konkretnymi danymi to pochwalił mi i zlecił budowę tej hali z płyty warstwowej. Od razu skontaktowałem się z producentem i jego pracowniki przeszli do działania. Nie dość, że człowiek ten produkował hale to na dodatek jego pracownicy je budowali. Lepiej trafić nie mogłem.

Kiedy już hala była gotowa to ojciec pogratulował mi skutecznego wykonania zadania. Przyznał się, że nie sądził, że sam sobie ze wszystkim poradzę i tym bardziej był ze mnie dumny. Ja sam cieszyłem się z tego sukcesu i już wiedziałem, że jestem w stanie zrobić wszystko.