Wprowadzenie do sprzedaży soczewek powiększających oczy

 

Prowadziłam salon optyczny, który zawsze oferował najnowsze rozwiązania. To u mnie pojawiały się w pierwszej kolejności nowe oprawki czy soczewki, które ledwo co zostały wprowadzone na rynek. Klienci doceniali nowości a u mnie zawsze były one dostępne od ręki.

Sprzedaż soczewek w każdej mocy

soczewki powiększające oczyKiedy dowiedziałam się, że na rynku pojawiły się nowe soczewki powiększające oczy, to oczywiście od razu skontaktowałam się ze swoim dostawcą celem ich zamówienia. Jeszcze nie posiadał ich w ofercie, ale nie zamierzałam marnować czasu. Szybko znalazłam producent,a który posiadał takie soczewki i złożyłam zamówienie. Zakupiłam dużo soczewek, ponieważ miałam świadomość, że będą się doskonale sprzedawały. Wybrałam soczewki o każdej mocy, żeby klienci mieli wybór. Dostępne były nawet toryczne i takie również wybrałam. Soczewki były kolorowe i poza powiększeniem oka miały wpływ również na ich barwę. Sama nosiłam soczewki i postanowiłam dla siebie komplet zamówić. Wybrałam soczewki w kolorze niebieskim, bo chciałam uwydatnić ten kolor a nie zmieniać. W soczewkach wyglądałam pięknie i miałam duże oczy, co miało znaczący wpływ na moją urodę. Wiedziałam już, że to będzie największy hit sprzedażowy i od razu informację o nowych soczewkach umieściłam na stronie internetowej swojego salonu optycznego. Ceny były dość wysokie, ale adekwatne do jakości. Były to soczewki, które niedawno zostały wprowadzone na rynek i każdy chciał je nabyć. Mój salon jako pierwszy oferował je w sprzedaży.

Dobrze, że zamówiłam soczewki w różnej mocy, bo klientów przychodziło bardzo dużo. Nie dziwiło mnie tak ogromne zainteresowanie. Z czasem inne salony optyczne również oferowały takie soczewki w sprzedaży, co mnie nie dziwiło, ponieważ popyt na nie był wręcz ogromny.