Wesele – jakiego dj wybrać

Jako didżej na wesele musiałem przede wszystkim skupić się na posiadaniu bardzo dobrego sprzętu, jaki będę mógł wykorzystywać. Przede wszystkim chodziło mi o to, że rynek dzisiejszych didżejów jest na na tyle konkurencyjny, że na pewno trzeba dostarczać klientom bardzo dobrą jakość, która nie będzie się pojawiać, jeśli sprzęt będzie starszy, czy też gorszej jakości.

Dj na każdą okazję

dj na weseleJak sami widzicie dj na różne wesela to nie takie łatwe zadanie, jak się każdemu wydaje. Na pewno kojarzycie takie osoby z różnych wydarzeń organizowanych w mieście – z klubów, pubów, restauracji, czy też gal, które organizowane są na tyle profesjonalnie, że zawsze organizator dba o aspekty muzyczne. Dj na wesele to jednak zupełnie inny temat, chociaż jedną z rzeczy wspólnej jest na pewno to, że posiada sprzęt oraz ustalony wcześniej repertuar muzyczny, bez którego wiadomo się nie obejdzie. Jak więc widzicie, to dj na wesele jest jedną z najważniejszych osób podczas wesela i na pewno nie można oszczędzać na półśrodkach wybierając początkujące osoby. Dla nich zostawia się najczęściej wesela bardziej rodzinne i kameralne, gdzie nie ma tyle osób, przez co praca też wygląda zupełnie inaczej. Zadaniem didżeja jest nie dość, że odtwarzanie bardzo dobrej muzyki, to jeszcze często animacje oraz dodatkowe atrakcje, które zawsze są mile widziane podczas takich wydarzeń.

Dlatego też didżeje powinni nabywać coraz to większe doświadczenie przy różnych realizacjach, aby w końcu móc powiedzieć, że znają się na tym, co robią, przez co także mogą otrzymywać znacznie lepsze warunki i oferty. Większe wydarzenia takie jak wesela wymagają także przygotowania odpowiedniego sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, dlatego tym bardziej taki didżej powinien w to zainwestować.