Wesele i fotobudka

Planowałam moje wesele już od kilku lat. Nawet zanim mój narzeczony mi się oświadczył. Podejrzewałam, że kiedyś to nastąpi, więc oglądałam rodzaje sukienek ślubnych, wyposażenie do sali weselnej i zespoły muzyczne. Tak bardzo chciałam mieć najlepsze wesele ze wszystkich na jakich byłam, że planowanie zajęło mi najwięcej czasu.

Foto budka na weselu

fotobudka na wesele łódźDo ślubu zamówiliśmy karocę, bo zainspirowałam się tym kiedyś na jednym ze ślubów celebrytek. Obowiązkowa też byłą fotobudka na wesele łódź, ponieważ trzeba zawsze zachować jakiś element humorystyczny. Wszystkie moje koleżanki miały foto budki, jest to teraz bardzo popularne. Przede wszystkim, zaplanowałam, że każdy z każdym będzie musiał sobie zrobić w niej zdjęcie. To była dobra opcja na zintegrowanie ze sobą rodziny, która do tej pory jeszcze się nie znała. Rodzina mojego narzeczonego i moja, nie miała do tej pory okazji, aby bliżej się poznać. Dlatego pozostało im te kilka chwil sam na sam w budce, by mogli zamienić ze sobą parę słów. Potem wspólnie wybierali różne efekty zdjęcia i najlepsze ujęcia. Wszystkim bardzo się podobała ta zabawa. Zrobiłam też konkurs na najlepszą fotkę, więc wszyscy się starali, by ich zdjęcie było jak najbardziej oryginalne i aby rzucało się w oczy. Kolejka pod budką była taka, że ulżyło mi, że ją zamówiłam, bo zespół nam coś trochę kulał, bo mieli problemy z nagłośnieniem. Więc można powiedzieć, że nasza budka uratowała imprezę, bo każdy się przynajmniej dobrze bawił.

Kulminacyjnym momentem zabawy był wybór najlepszego zdjęcia. Było ich tyle, że chyba z godzinę zastanawialiśmy się z moim obecnym już wtedy małżonkiem, które wybrać. Wygrała moja babcia z dziadkiem mojego męża. Potrafili wykonać najlepsze zdjęcia z najśmieszniejszymi minami. Seniorzy również potrafią się nieźle bawić.