Trampolina z siatką

Kiedy na dworze robi się ciepło, dzieci nie chcą się bawić w domu, szczególnie jeżeli rodzice dysponują ogrodem. Niektóre maluchy mają za oknem mini plac zabaw, z miejscem do gry w piłkę, ale prawdziwą atrakcją jest trampolina. 

Dla kogo jest zabawa na trampolinie? 

bezpieczne trampoliny z siatkąJak wiadomo, dzieci uwielbiają ruch i zawsze jest ich wszędzie pełno. Kiedy na polu jest ładna pogoda, to tym bardziej dzieci chcą wyjść na zewnątrz i skorzystać z atrakcji na świeżym powietrzu. W ostatnich latach modne się stały bezpieczne trampoliny z siatką, które można postawić na dowolnym, równym terenie. Najczęściej można je spotkać w ogrodach przydomowych, bo nie zajmują dużo miejsca, a są świetną atrakcją dla dzieci. Mogą z nich korzystać maluchy od trzeciego roku życia, a nawet dorośli o określonej wadze. Kupując ją w sprawdzonym sklepie sportowym, w zestawie dostaniemy siatkę ochronną, trampolinę, drabinkę, podstawy i niezbędne narzędzia oraz instrukcję w języku polskim do montażu. W sprzedaży znajdziemy trampoliny z siatką o wysokości stu sześćdziesięciu centymetrów, albo stu osiemdziesięciu centymetrów. Oczywiście im będzie ona wyższa, tym lepiej, bo będzie bezpieczniejsza. Dzięki trzem, stabilnym nogom, trampolina się nie przewróci oraz nie będzie przemieszczać w trakcie użytkowania. Cała powierzchnia trampoliny jest pokryta specjalnym materiałem, który jest wodoodporny i i nie przepuszcza promieni słonecznych. Na trampolinie dzieci mogą skakać i bawić się, ale także dorośli mogą na niej ćwiczyć i poprawiać swoją kondycję. 

Większość producentów udziela dożywotniej gwarancji an stalowe elementy konstrukcji, a na resztę materiałowych tkanin dają dwuletnią gwarancję. Trampolina jest łatwa w montażu i świetnie się sprawdza jako urozmaicenie mini placu zabaw dla dzieci.