Teściowa ćwiczy z trenerem na siłowni

Moja teściowa od kiedy tylko pamiętam zawsze miała problemy ze swoją wagą. Tak naprawdę to chyba nigdy nie należała do szczupłych osób. Oglądałam jej zdjęcia jeszcze z młodości i widać na nich, że nawet wtedy miała problemy z nadwagą.

Trener przydatny na problemy z nadwagą

treningi personalneTeściowa zawsze opowiadała o tym, że w końcu weźmie się za siebie i schudnie. Jednak mam wrażenie, że z roku na rok teściowa robiła się coraz większa. Doszło wręcz do tego, że miała już jakieś problemy z chodzeniem. To trochę ją wstrząsnęło i tym razem postanowiła zrobić coś naprawdę. Zapisała się na siłownię w Warszawie i wiązała z tym naprawdę wielkie nadzieję. Jednak teściowa nie wiedziała za bardzo jak ma na tej siłowni ćwiczyć. Na siłowni był jednak trener personalny, który podjął się tego żeby zacząć pracować z nią. Miała ułożony trening indywidualny i wracała z siłowni naprawdę bardzo zmęczona. Te treningi personalne jednak po jakimś czasie zaczęły przynosić jakieś rezultaty. Wiedziałam, że w pewnym momencie teściowa chciała nawet zrezygnować z chodzenia na siłownię jednak chyba było jej po prostu głupio. Ten trener osobisty mieszka przecież niedaleko teściowej i ona nie wiedziałaby co ma mu powiedzieć gdyby spotkała go gdzieś przypadkiem. Teściowa chodziła tak na tą siłownię aż ją polubiła. Teraz te ćwiczenia traktuje po prostu jak część swojego dnia. Zresztą od momentu gdy poszła pierwszy raz na siłownię zrobiła naprawdę wielkie postępy. Przede wszystkim wygląda naprawdę dużo lepiej. Zrzuciła już naprawdę dużo kilogramów.

A mi się też zdaje, że jakoś tak odmłodniała przez to, że jest teraz szczęśliwsza. Przede wszystkim jest też dużo bardziej sprawna. Teraz wchodzenie po schodach nawet wysoko nie stanowi dla niej żadnego problemu. Nawet teść stwierdził, że musi coś też z sobą zrobić i zapisał się na ćwiczenia.

Czytaj więcej na: Aktywnytrener.pl