Szybko okleisz samochod w dobrej cenie

 

O tym, że każda działalność wymaga reklamy nie trzeba nikogo przekonywać. Jeśli nie poinformujemy klientów o tym co robimy, to po prostu nie będą o tym wiedzieć i skorzystają z usług konkurencji. Jednak co zrobić jeśli nie mamy pieniędzy na drogą reklamę w telewizji czy w radiu? Możesz szybko okleić samochód i to za niewielką cenę. Zalet takiej reklamy jest więcej.

Oklej szybko samochód za niewielką cenę

szybkie oklejanie samochodów - cenaDuże firmy aby pozostać w pamięci swoich klientów, wydają kosmiczne sumy na reklamę. Jednak jeśli dopiero się rozwijamy lub prowadzimy niewielką firmę, nasz budżet na działania marketingowe jest znacznie mniejszy. Dlatego bardzo dobrym i popularnym sposobem na lokalne promowanie firmy, jest szybkie oklejanie samochodów – cena uzależniona jest od trwałości folii samoprzylepnej. Posiada ona różne okresy trwałości, uzależnione od naszych potrzeb. Jeśli planujemy zmianę nazwy firmy, lub rozszerzenie zakresu jej usług, możemy zdecydować się na tańszą folię, skoro będziemy ją na przykład w przyszłym roku zdejmować. Cena takiej reklamy jest również kusząca z tego względu, że ponosimy jednorazowy wydatek a z wizerunkiem naszej firmy na samochodzie możemy pojawić się gdzie chcemy. Ludzie będą nas widzieć na ruchliwej drodze, na obleganym przez ludzi targu, w naszym mieście a także za granicą, czyli wszędzie tam, gdzie się udamy. Tego nie uzyskamy płacąc za reklamę na billboardzie.

Dlatego oklejanie samochodów to bardzo korzystna cenowo reklama. Ponadto jest bardzo szybka w wykonaniu. Po opracowaniu projektu graficznego wystarczą zwykle 2 dni i mamy gotowy samochód. W gorszych warunkach pogodowych, na przykład zimą, może być potrzebny dodatkowy dzień, aby klej z folii dobrze związał się z karoserią. Przed dostarczeniem auta do pracowni należy je dobrze umyć.