bramy wjazdowe i garażowe

Szukanie inspiracji na bramy

U mnie w domu oraz na ogrodzie czeka duży remont. Postanowiłam zacząć od remontu mojego ogrodu. Musiał w nim coś zmienić. Teren wokół domu od strony ulicy też wymagał jakiś modernizacji. Zawsze staram się szukać pewnych innowacyjnych rozwiązań, lubię mieć coś oryginalnego. Coś, co nie maja inni.

Jaką bramę i ogrodzenie wybrać?

bramy wjazdowe i garażowe

Dlatego też często wybieram się do różnych punktów sklepowych, by poszukać inspiracji, do dokonania zmian na różnym polu. Aby dokonać zmian w swoim ogrodzie, to postanowiłam szukać inspiracji w sklepie z ogrodzeniami. Były tam liczne ogrodzenia, które rzucały się na pierwszy plan, więc postanowiłam najpierw pomyśleć co zrobię z moim ogrodzeniem. Czy może uda mi się uratować to moje ogrodzenie, czy rzeczywiście potrzebna jest całkowita jego wymiana. Udało mi się znaleźć rozwiązanie tego, wyszło mi, że mogę na swoją siatkę ogrodzeniową założyć takie duże panele drewniane, w kolorze ciemnego brązu. Są one dość lekkie oraz niezbyt drogie. Sklep znajduje się jakieś pięćset metrów od mojego domu, więc za dostarczenie mi ich nie zapałce zbyt dużo. Za jeden kilometr w Warszawie firmy przewozowe liczą sobie bardzo dużo, nawet takie sklepy, które dostarczają klientowi zakupiony towar. Tak patrząc na balustrady, które były w następnej sali sklepowej postanowiłam, że ogrodzę nimi swój taras. Dzięki temu będę mogła tam powiesić jakieś kwiaty. A z kolei patrząc na bramy wjazdowe i garażowe z Warszawy wpadłam na pomysł zrobienia takiego dużego stołu tarasowego z użyciem elementów z mojej starej bramy garażowej, którą trzymam na strychu.

W mojej nowej bramie jest automatyka do bram, więc wokół niej nie może nic stać. Nawet nie mogę postawić tam żadnych donic z kwiatami, ponieważ brama otwiera się do środka. Jak na razie tylko tyle przyszło mi do głowy.