Swoją wiedzą podzieliłam się na kursie

Makijaż permanentny zawsze był dla mnie ciekawym rozwiązaniem i uczyłam się go od lat. Z czasem byłam najlepsza i do mojego salonu ustawiały się długie kolejki zainteresowanych makijażem kobiet. Nawet przeprowadzono ze mną wywiad dla jednego z czasopism.

Prowadzenie kursu na makijaż permanentny 

kurs makijażu permanentnegoZdecydowałam pewnego dnia, że swoją wiedzą podzielę się z innymi i zorganizowałam kurs makijażu permanentnego w Bydgoszczy. Wynajęłam dużą salę w hotelu, bo zgłoszeń dostałam bardzo dużo. Odzywały się do mnie kosmetyczki z całego kraju i deklarowały swoje uczestnictwo w kursie. Cena kursu była na tyle atrakcyjna, że każda z kosmetyczek mogła wziąć w nim udział. Moja oferta była skierowana do wszystkich, którzy chcieli nauczyć się profesjonalnego makijażu permanentnego. Na szkolenie zabrała swój sprzęt, który był niezawodny oraz zatrudniłam trzy modelki, na których miałam przeprowadzić makijaż permanentny. Kurs trwał kilka dni, ponieważ wiedzy do przekazania było mnóstwo a i jeszcze w grę wchodziły zajęcia praktyczne. Pierwszego dnia na szkoleniu przestawiłam wiedzę teoretyczną, która była wprowadzeniem do dalszej części szkolenia. Wszystkie kobiety a nawet mężczyźni, których było spore grono słuchali mnie z ogromną uwagą. Doskonale wiedziałam jak poprowadzić takie szkolenie, ponieważ sama nie raz byłam na wielu i posiadałam również w tym zakresie ogromną wiedzę. Po kursie postanowiłam zrobić egzamin, który kończył się wręczeniem certyfikatów. Wszyscy zaliczyli. 

Dzięki mnie wiele salonów kosmetycznych zaczęło oferować profesjonalny makijaż permanentny. Kurs, który przeprowadziłam był bardzo owocny i cieszyłam się, że mogłam podzielić się swoją wiedzą z innymi. Prowadziłam później jeszcze wiele kursów i głównie na tym się skupiłam.