Stworzenie logo dla firmy

Własne logo to coś, co powinna posiadać własna firma. Całe sczczęście, że w dzisiejszych czasach nie ma żadnego problemu ze znalezieniem albo dobrego freelancera grafika, ale całej agencji reklamowej, która podejmie się tak angażującej realizacji. Nie wiedzieliśmy, że tworząc nowe logo będziemy od razu musieli stworzyć księgę znaków, która z tego wszystkiego chyba była najdroższa.

Ile kosztowało nas nowe logo

projektowanie logo cena

Odświeżenie logo powinno się odbywać raz na parę lat. Dzięki czemu będziemy mogli być uważani za firmę, która nadąża za nowymi trendami na przykład w grafice, które jednak trochę się zmieniają co jakiś czas. Bardzo ładny i atrakcyjny logotyp może się przyczynić do tego, że klient właśnie z usług naszej firmy skorzysta. Dobrze o tym wiedzieliśmy, dlatego chcieliśmy, aby logotyp był zaprojektowany naprawdę przez profesjonalistów. Projektowanie logo cena była jak najbardziej warta ostatecznego efektu. Mogliśmy praktycznie na każdym etapie pracy z logo przez agencję zgłaszać swoje uwagi, żeby po paru poprawkach otrzymać produkt, który śmiało możemy od teraz wykorzystywać praktycznie wszędzie. Owszem, była konieczna zmiana naszych aktualnie wykorzystywanych materiałów reklamowych, ale na pewno projektowanie logo cena była inwestycją. Żebyście nie myśleli, jeszcze przed wybraniem konkretnej agencji wysłaliśmy wiele zapytań do firm konkurencyjnych, aby dowiedzieć się w ogóle, jakiej ceny możemy się spodziewać.

Projektowanie logo cena będzie zależna głównie od naszych wymagań. My mieliśmy je spore, gdyż chcieliśmy dorónywać w tej kwestii konkurencji, która jednak posiada bardzo ładne logo, które widoczne jest wszędzie tam, gdzie się pojawia. Takie projektowanie logo sprawia, że można pokazać branżę, w której działamy przy pomocy grafiki.