Sposób na dochód pasywny – mobilny podnośnik

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób można zdobyć dodatkowe źródło dochodu bez większego wysiłku. Jest na to sposób, choć wymaga on jednorazowego wydania większej ilości pieniędzy. Procentuje on jednak na bardzo długo, i nie wymaga większych starań.

Mowa tu o wynajmowaniu mobilnego podnośnika

mobilne podnośniki w ŁodziPoczątkowo nie byłem co do tego pomysłu zbyt entuzjastycznie nastawiony, ale namówiła mnie żona. Stwierdziła, że prawdziwą głupotą jest wymyślić coś tak fajnego po czym zostawić to i nie zrealizować. Oboje postanowiliśmy więc zaryzykować i podzielić się po równo zyskami. Plan był prosty – kupiliśmy mobilny podnośnik i wynajmowaliśmy go firmom i osobom prywatnym w Łodzi. Nie było to nic trudnego – nie zajmowaliśmy się osobiście jego obsługiwaniem, jedynie wynajmowaliśmy podnośnik. W ostateczności mieliśmy telefon do osoby, która wiedziała jak się tym posługiwać i przyjeżdżała na jedno zlecenie, o ile nie kolidowało to z wcześniejszymi planami. Okazało się, że jest to naprawdę złoty biznes. Koszt zakupu podnośnika momentalnie się zwrócił, do tego po pewnym czasie mieliśmy więcej zamówień, niż wolnych terminów. Postanowiliśmy wznieść się z tym na wyższy poziom, i żyć z wynajmowania tych urządzeń. Nasze mobilne podnośniki w Łodzi zrobiły prawdziwą furorę, i wkrótce już zaczęliśmy się rozglądać za innym miastem do prowadzenia biznesu. Okazało się, że mamy całkiem spore pole do popisu. Po trzech latach mieliśmy swoje filie już w pięciu dużych polskich miastach i nie zamierzaliśmy na tym w żadnym wypadku poprzestawać.

Po czasie musiałem oddać żonie, że na działaniu zna się lepiej ode mnie. Potrafiłem wymyślić coś genialnego, ale zwykle brakowało mi później wiary w siebie by to sprzedać, lub by w ogóle ruszyć z tym do przodu. Ona za to miała więcej energii i motywacji.