Solidne schody

Wszędzie tam gdzie jest potrzeba wyjścia wyżej podstawowego poziomu, montuje się schody. Mogą to być schody betonowe (stałe), ale także mogą to być schody metalowe. Są one jednocześnie lekką konstrukcją, którą można szybko złożyć i rozebrać. Takie schody są idealne dla przemysłu.

Bezpiecznie, metalowe schody

stopnie schodowe metaloweW halach przemysłowych często jest tak, że wszyscy ciągle się spieszą. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ każda praca powinna być wykonana w odpowiednim czasie. Z powodu takiego pośpiechu, podłoże każdej hali przemysłowej powinno być w marę bezpieczne, (nie śliskie) szczególnie, jeśli chodzi o schody. Pracownicy biegający po schodach bywają narażeni na niekontrolowane potknięcia, a to może prowadzić do niebezpiecznych wypadków. Betonowe schody montowane w halach mogą być śliskie, a poza tym są ciężkie, oraz nie da się ich ewentualnie przesunąć. Gdyby ktoś chciał zmienić ich położenie, musi je rozbić i zbudować na nowo. A to pociąga za sobą niepotrzebne koszty. Betonowe schody mogą być z powodzeniem zastąpione schodami metalowymi, których stopnie schodowe metalowe można łatwo skręcać śrubami, oraz – jeśli są już niepotrzebne w danym miejscu – demontować. Tym samym każde schody można szybko i łatwo przenieść w inne miejsce. Można także zwiększyć ilość stopni, przez co schody będą sięgać wyżej. Wszystko to w ramach praktycznie jednej pracy, w zależności od potrzeb. Schody takie są także bezpieczne, ponieważ posiadają odpowiednie, ażurowe otwory. Jednocześnie poprzez te otwory buty są intensywnie otrzepywane.

Metalowe schody montuje się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba istnienia lekkich, oraz łatwo montowanych i demontowanych schodów. Oprócz samych stopni, można zamontować także specjalne podesty, potrzebne do wejścia.