Rezerwuję hotel w Żninie dla gości weselnych

 

Sporo czasu nam zajęło aż znaleźliśmy odpowiednie miejsce na nasze przyjęcie weselne, ale chcieliśmy wybrać jak najlepsze miejsce. Udało się w końcu znaleźć i co najważniejsze, termin był wolny. Mogliśmy zabrać się do działania.

Za pokoje hotelowe dla gości zapłaciłam atrakcyjną cenę

hotel w ŻninieNa ślub zarezerwowaliśmy piękną salę bankietową, która pomieści taką ilość gości, jaka będzie u nas. Salę wynajął nam hotel w Żninie, którego właściciel bardzo profesjonalnie nas obsłużył. Kiedy wyjaśniliśmy mu co nas dokładnie interesuje, to był w stanie spełnić wszystkie nasze życzenia. Do hotelu przyjedzie urzędnik a ceremonia zaślubin będzie odbywała się w parku, który należy właśnie do tego hotelu. Ogólnie to ten hotel w Żninie poleciła nam znajoma, która tam była na wakacjach. Powiedziała, że mają wygodne apartamenty za cenę, która nie jest wygórowana. Przemówiła do nas również okolica, która jest bardzo malownicza. Z właścicielem hotelu nawet udało nam się dogadać w kwestii pokoi dla gości. Większość przyjedzie z odległych zakątków kraju i musimy im zapewnić nocleg. Pokoje hotelowe są bardzo ładne i zadbane. Dostaliśmy nawet zniżkę, ponieważ robimy imprezę weselną i właściciel chciał nas nagrodzić za wybranie jego hotelu. Wiem, że to doskonały wybór a ten hotel w Żninie jest najładniejszy jaki widziałam. Sala weselna ma wyjście na taras i jest klimatyzowana. Wszyscy na pewno będą zadowoleni. My sobie także zarezerwowaliśmy pokój na noc poślubną. Namawiam Hektora, byśmy zostali tam kilka dni dłużej.

Impreza weselna udała się i wszyscy świetnie się bawiliśmy. Gościom pokoje się bardzo podobały i byli zachwyceni wyborem miejsca. Udało mi się męża namówić na dłuższy pobyt i spędziliśmy ten czas na prawdę bardzo przyjemnie. Było cudownie.