Retro baterie umywalkowe

W ostatnim czasie zdecydowałam się na przeprowadzenie remontu naszej łazienki. Oboje z mężem mieliśmy urlop, co zachęciło nas do wykorzystania go właśnie w ten sposób. Nasza łazienka wymagała remontu już od dawna, a teraz udało nam się rozpocząć realizację naszego planu. Od dawna marzyła mi się łazienka w stylu retro, którą widziałam w gazetach i na portalach społecznościowych.

Gdzie kupić baterie umywalkowe retro?

bateria umywalkowa w stylu retroPostanowiłam więc, że właśnie w takim stylu urządzimy naszą łazienkę. Jednym problemem było znalezienie odpowiedniej baterii umywalkowej, ponieważ wszystkie dostępne w miejscowych sklepach były nowoczesne i nie pasowały do wystroju tego pomieszczenia. Postanowiłam poszukać w sklepach internetowych. Okazało się, że bateria umywalkowa w stylu retro jest tam dostępna od ręki. Sklepy posiadały wiele modeli, dzięki czemu mogłam je dopasować do mojej umywalki. Co ciekawe, w obrębie danego modelu mogłam wybierać różne wielkości, a także kolory. Szeroki wybór wzorów sprawił, że trudno było mi się zdecydować na jeden model. W końcu udało mi się wybrać mosiężną baterię z białymi kurkami. Idealnie pasowała do umywalki, jak i do innej armatury, którą posiadałam w łazience. Dodatkowo producent zapewniał, że jest ona nierdzewna, odporna na zarysowania, a także nie powinien osadzać się na niej kamień. Dostałam również informacje na temat tego, jak dbać o nią, aby długo cieszyć się jej świetnością. Jeśli chodzi o cenę to nie była ona wysoka. Obawiałam się, że solidna bateria będzie dużo kosztowała.

Zakup w sklepie internetowym jednak pozytywnie mnie zaskoczył. Jestem z niego ogromnie zadowolona i wiem, że przy okazji innych remontów z pewnością skorzystam z usług tego sklepu. Również będę polecać go moim znajomym, którzy będą szykowali się do remontu. Bateria doskonale nam służy i jestem pewna, że będziemy się nią cieszyć jeszcze długi czas!