Ręczniki kąpielowe dla niemowląt

 

Wyprawka dla niemowlaka powinna zawierać wiele rzeczy. Wszyscy przyszli rodzice wiedzą jak ciężko ją skompletować. Szczególnie jeśli zostaniemy po raz pierwszy rodzicami chcemy by nasze dzieciątko miało wszystko co najlepsze. Wtedy kupujemy body, pieluchy tetrowe, śpiochy, artykuły do codziennej pielęgnacji oraz wiele innych rzeczy. Nie zapominamy także o pościeli do łóżeczka oraz okryciu kąpielowym.

Dobrej jakości ręczniki dla dzieci

Okrycie kąpielowe z kapturemWszystkie produkty i akcesoria dla dzieci powinny być wykonane z najlepszej jakości materiałów i surowców. Ubrania, pościel czy ręczniki powinny być w 100% wykonane z bawełny lub tkaniny bambusowej. Te materiały są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. W każdej wyprawce niemowlęcej na pewno znajduje się miękkie okrycie kąpielowe z kapturem. Takie okrycie również powinno być miłe przede wszystkim dla skóry niemowlaka, a przy tym chłonne. Takie okrycia czy ręczniki można kupić w sklepach z artykułami dla dzieci lub w sprzedaży internetowej. Oczywiście z okryć mamy kilka rozmiarów. Od malutkich dla najmłodszych dzieci po większe dla starszaków. Jak wszystkie ręczniki temperatura prania takiego okrycia powinna wynosić 90 stopni. Prasowanie jest także jak najbardziej wskazane. Dla dziewczynek najczęściej kupujemy okrycia w kolorze różowym, żółtym czy liliowym,  a dla chłopców w kolorze niebieskim lub zielonym. Można również zakupić ręczniki z różnymi nadrukami.

Wszystkie ciuchy, pościel i ręczniki, które są przeznaczone dla małych dzieci muszą być często prane w wysokich temperaturach. Tylko najlepszej jakości materiały można prać w wysokich temperaturach oraz prasować. Dlatego lepiej kupować rzeczy droższe ale lepszej jakości niż tańsze, które po dwóch trzech praniach stracą swój fason i kolor.