Radio z cyfrowym tunerem i elastyczną anteną

Praca w trudnych warunkach jest szczególnie nieprzyjemna dla osób, które uwielbiają słuchać muzyki. Praca przy dźwiękach muzyki jest relaksująca i znacznie przyjemniejsza. Jak jednak zagwarantować sobie muzykę na placu budowy czy w warsztacie, gdzie korzysta się z wielu głośnych sprzętów?

Radio, które nie wymaga zasilania elektrycznego

radio hitachi ur18dslW takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zakup specjalnego radia w solidnej obudowie i z dobrymi głośnikami. Takie radia ma w swojej ofercie firma Hitachi, która jak widać, zajmuje się produkcją nie tylko narzędzi, ale również elementów, które mają umilać czas pracy. Najważniejsze jest to, by radio posiadało wytrzymałą obudowę. Wiadomo, że w trudnych warunkach może dojść do różnych uszkodzeń mechanicznych. Niemniej jednak radio hitachi ur18dsl posiada bardzo twardą i odporną obudowę, która zapewnia urządzeniu pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo na placach budowy i w warsztatach często panuje wysoka wilgotność, a do tego w powietrzu unosi się sporo pyłu. Radio powinno być zabezpieczone przed takimi szkodliwymi czynnikami. Radio Hitachi posiada dwa głośniki, a do tego specjalny system basowy. Dzięki temu można cieszyć się najwyższą jakością dźwięku w pracy. Cyfrowy tuner radia Hitachi jest wspomagany anteną. Antena jest elastyczna i zapewnia wysoką jakość odbioru fal. Hitachi zbudowana jest z elementów, które pozbywają się z dźwięków wszelkiego rodzaju zakłóceń i szumów.

W radiu znajdują się systemowe akumulatory, które można doładowywać. Nie trzeba za każdym razem zmieniać baterii na nowe. Dodatkowo radio Hitachi posiada uchwyt – można więc przenieść radio z miejsca na miejsce, jest to urządzenie mobilne. Radio jest urządzeniem bezprzewodowym. Dzięki akumulatorom nie trzeba podłączać radia do źródła prądu elektrycznego w miejscu pracy.