Przydatność Isofix Base

Kiedy dokonujemy zakupu fotelika samochodowego bardzo często nie mamy pojęcia, na co powinniśmy zwrócić uwagę, jakie akcesoria zawierające się w foteliku będą miały znaczenie w zakresie zapewnienia naszemu dziecku odpowiedniego bezpieczeństwa. W takiej sytuacji możemy zakupić fotelik, który będzie cechował się podstawowymi funkcjonalnościami, a następnie uzupełnić go o akcesorium uzupełniające.

Zastosowanie Isofix w fotelikach samochodowych

babysafe isofixW przypadku fotelików samochodowych produkowanych przez firmę BabySafe możemy zakupić fotelik, który będzie cechował się podstawowymi zabezpieczeniami, a dzięki temu będzie miał uniwersalne zastosowanie w każdym modelu samochodu, możemy też zakupić fotelik dopasowany do wymagań technicznych konkretnej marki samochodowej. To pierwsze rozwiązanie doskonale sprawdzi się, kiedy nie wiemy, w jakim samochodzie ostatecznie zamontujemy fotelik albo wtedy, kiedy będziemy podróżować dwoma samochodami różnych marek, które cechują się różnymi wymaganiami technicznymi w zakresie dodatkowego mocowania fotelika. Kiedy posiadamy uniwersalny fotelik od BabySafe i chcemy udoskonalić jego funkcjonalność, możemy dokonać zakupu bazy BabySafe Isofix, która stanowi wsparcie uzupełniające dla uniwersalnego fotelika, umożliwiając wzmocnienie jego zamontowania w niektórych modelach samochodów. Baza Isofix umożliwia zamontowanie fotelika bezpośrednio do konstrukcji samochodu, co zdecydowanie poprawia jego stabilność.

Zaletą bazy Isofix jest na pewno fakt, że pasuje ona do wszystkich uniwersalnych fotelików produkowanych przez BabySafe. Dzięki temu, kiedy dokonujemy zmiany fotelika, ponieważ z poprzedniego nasze dziecko wyrosło, nie musimy przejmować się ponownym zakupem dodatkowego akcesorium. Nasze potrzeby w pełni zaspokoi baza, którą już posiadamy.