biuro architektoniczne

Praktyki w biurze projektowym

Siostra wybiera właśnie kierunek studiów. Moi rodzice są lekarzami i namawiają ja aby kontynuowała rodzinna tradycje, z której ja się wyłamałam. Ja zdecydowałam się na projektowanie wnętrz. Biuro projektów, w którym obecnie pracuje zapewnia mi się kawę zlecenia i bardzo dobre wynagrodzenie.

Biuro architektoniczne – czym się zajmuje?

biuro architektoniczneJestem zadowolona z mojej pracy bo spełniam swoje marzenia i robię to co lubię. Biuro architektoniczne i projektowe z Wrocławia ma spore wymagania dla nowych pracowników więc musiałam się wiele uczyć a studiach. Projektowanie biurowców i innych budowli było dla mnie bardzo łatwe do nauki w trakcie studiów. Moim zdaniem jeśli robi się to co się lubi to każda praca jest wyjątkowa. Biuro projektowe, w którym pracuje szuka praktykantów do pomocy. Siostrze zawsze podobały się projekty hoteli, które przygotowywałam. Zastanawia się poważnie nad kierunkiem, który ja studiowałam. Uczelnia znajduje się w centrum miasta Wrocław. Nie musiałaby wyjeżdżać z rodzinnego miasta. Nie chce jej do niczego namawiać. Chcę żeby to była jej osobista decyzja. Postanowiłam zaproponować jej praktyki u nas w firmie. Praktyki w biurze projektów trwają miesiąc. Siostra będzie miała szanse żeby przekonać się czy taka forma pracy będzie jej odpowiadać. Rodzice będę musieli pogodzić się z jej decyzja jeśli zadecyduje, ze chce pracować w biurze projektowym. Siostra bardzo ucieszyła się z propozycji. Biuro projektowe jest otwarte tylko w tygodniu. Będzie mogła się ze mną zabierać do pracy.

Biuro projektów stawia na nowe, świeże pomysły i bardzo ceni sobie współpracę i pomoc ze strony praktykantów. Biuro architektoniczne dopuszcza praktykantów do wielu ciekawych projektów. Projektowanie biurowców jest dosyć skomplikowane i jeżeli siostra zdecyduje się ostatecznie na ten kierunek to będzie miała już pierwsze doświadczenia na swoim koncie.