Praca w sklepie budowlanym i sprzedaż narzędzi do impregnacji betonu

Zacznę od tego, że jestem studentem. W ubiegłym roku postanowiłem znaleźć sobie pracę, ponieważ najzwyczajniej w świecie chciałem zacząć dorabiać sobie na swoje wydatki, tak żebym miał pieniądze na to, żeby gdzieś ze znajomymi wyjść, czy pojechać w jakieś fajne miejsce.

Impregnacje betonu – przedłóż żywotność betonowych elementów

impregnacja betonuNa szczęście znalazłem pracę, w sklepie budowlanym. W tym sklepie pracuję nadal i generalnie, to jestem zadowolony z warunków pracy, chociaż też muszę przyznać, że praca w takim sklepie do najłatwiejszych z całą pewnością nie należy. Zawsze jest bardzo dużo klientów, których trzeba obsłużyć, doradzić im i w ogóle. Generalnie rzecz biorąc ten sklep, w którym pracuję ma różnorodny budowlany asortyment. Ja nie mam przydzielonego stanowiska, bo sklep nie jest na tyle duży, żeby każdy miał swoje stanowisko. Jednakże asortyment, który sklep oferuje jest na prawdę imponujący. Sklep oferuje między innymi, takie narzędzia dzięki którym możliwa jest impregnacja betonu. Jednakże, co tu dużo mówić najczęściej kupowane w tym sklepie są zdecydowanie narzędzia do szpachlowania. Również wśród klientów dużym zainteresowaniem cieszy się szpachla do betonu. Sam zresztą taką szpachlę kupiłem, ponieważ robiłem w swoim pokoju w ostatnim miesiącu szpachlowanie sufitu. Ten sklep, w którym pracuję bardzo dobrze trzeba powiedzieć, że się zaopatruje. Właśnie jakoś około dwa miesiące temu do asortymentu sklepu weszły narzędzia, dzięki którym możliwa jest hydrofobizacja betonu. W zasadzie hydrofobizacja nie była wcześniej taka popularna, teraz można powiedzieć, że następuje jej rozkwit.

 

Generalnie, jak wspomniałem praca nie jest łatwa, ale nie mogę na nią narzekać. Jak na studenta bez żadnego doświadczenia zaproponowano mi na prawdę bardzo dobrą stawkę, na dodatek mam dostosowane godziny pracy do uczelnianego grafiku.