naprawa wrzecion

Praca na pół etatu oraz naprawa wrzecion

Postanowiłam poszukać pracy na pół etatu. Dzieci mogę dać do żłobka a ja muszę zając się karierą. Mąż jest kierownikiem magazynu i zarabia dużo pieniędzy. Nie musiałabym pracować. Jednak ja nie chcę całego życie spędzić w domu. Chce mieć swoje pieniądze. Chce być niezależna.

Czy muszę mieć pojęcie o naprawie wrzecion?

naprawa wrzecionZnalazłam ogłoszenie w internecie, ze firma która otworzyła u nas w mieście swój oddział poszukuje osoby na pół etatu do obsługi klientów w biurze. Taka praca jak najbardziej by mi odpowiadała. Jak się okazało miejsce jest nadal wolne chociaż ogłoszenie pojawiło się ponad dwa tygodnie temu. Powiedziałam pani z którą rozmawiałam przez telefon, ze w ciągu trzydziestu minut podjadę i przywiozę swoje dokumenty. Firma zajmowała się produkcją maszyn. Automaty tokarskie cnc, które były u nich produkowane były polecane przez specjalistów. Maszyny były wysokiej jakości i ich ceny różnie były wysokiej. Automaty tokarskie cnc były sprzedawane także do firm zagranicznych. Sprzedaż maszyn cnc była na wysokim poziomie. Firma otworzyła kolejną siedzibę w naszym mieście. Co roku rozwijała się coraz bardziej i szukała kolejnych punktów żeby otworzyć kolejny lokal. Firma oferowała najlepsze towary a także ich serwis. Pani powiedziała że do moich obowiązków będzie należało przyjmowanie zgłoszeń od klientów. Następnie to zgłoszenie muszę przekazać do specjalisty który jest odpowiedzialny za serwis obrabiarek cnc. Serwis cnc musi trafić do osoby, która jest za to odpowiedzialna. Wspomniała, że najczęstsza usterka w tokarkach jest najlepsza naprawa wrzecion. Nie muszę wiedzieć z jakich elementów składa się maszyna. Nie muszę wymieniać ich cześć.

Muszę jedynie prawidłowo zanotować zgłoszenie i przekazać ta informacje do odpowiedniej osoby. Przyjęłam pracę i zaczynam obowiązki jutro.