Poszukuję firmy księgowej dla swojej firmy

Na rynku jest mnóstwo firm, które świadczą takie same usługi jak ja. Różnica jest taka, że ja wszystko załatwiam osobiście. Rozmawiam z klientami, odwiedzam ich. Zatrudniam tylko informatyka, który dba o systemy i to wszystko.

Znalazłem tanią firmę księgową dla firmy w Bydgoszczy

usługi księgowe dla firm w BydgoszczyOstatni rok był dla mnie dość korzystny i wpłynęło mi bardzo dużo zleceń. Zacząłem zauważać, że mam coraz mniej czasu na zajmowanie się rozliczeniami. Wtedy właśnie doszedłem do wniosku, że szkoda mi czasu na papirologię a klienci są najważniejsi. Postanowiłem, że znajdę jakieś tanie usługi księgowe dla firm w Bydgoszczy i temat załatwię. Mam wielu znajomych, którzy prowadzą firmy i zlecają swoje sprawy księgowe specjalistom. Każdy sobie ceni taką współprace i wszystko jest zawsze zgłoszone na czas. Od Mariana pobrałem kontakt do jednej z firm, która właśnie świadczy usługi księgowe dla firm w Bydgoszcz i podobno są bardzo tani. Zadzwoniłem tam i od razu umówiłem się na spotkanie. Przynajmniej zobaczę jak to biuro wygląda i jakich ludzi tam zatrudniają. Kiedy wszedłem do środka to okazało się, że pracuje tam koleżanka mojej siostry, która jest świetną księgową. Ucieszyłem się i poprosiłem, by to właśnie ona zaopiekowała się moją firmą na co jej szefowa wyraziła zgodę. Współpracujemy już drugi miesiąc i przyznam, że mam dzięki temu dużo więcej czasu dla swoich klientów. Dbam o wszystkie interesy i rozwijam działalność. Informatyk to nawet stworzył zintegrowany program to łatwiejszej obsługi moich spraw księgowych.

Z księgową spotykam się raz w miesiącu, żeby omówić wszystkie bieżące sprawy firmy. Dobrze mi się z nią współpracuje i świetnie się rozumiemy. Dobrze, że zdecydowałem się na taką pomoc, bo bez tego pewnie sam bym z czasem nie dał rady.