Perfekcyjny makijaż holograficzny

Makijaż holograficzny jest jednym z ostatnich krzyków mody. Oglądając pokazy modowe zwracamy uwagę nie tylko na ubrania ale również na makijaż. Moda jest przecież całokształtem wyglądu i stylu. Oznacza to, że mieni się barwami i kolorami ale od intensywności zależy też, na jaką okazję go wykonujemy. 

Makijaż holograficzny- nowy trend

trwałe cienie holograficzne do powiekTak na prawdę ten rodzaj makijażu pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i na wieczorne imprezy. Niesamowity wygląd makijażu tworzą drobinki, obecne w kosmetykach, odbijające światło. Cienie, kredki do oczu, lakiery do paznokci to jedne z niewielu kosmetyków, które owe drobinki posiadają. Sekretem perfekcyjnego makijażu holograficznego oczywiście są kosmetyki o odpowiedniej jakości, trwałe, odpowiednio odbijające światło. Tylko trwałe cienie holograficzne do powiek nie będą osypywały się na powiekach, będą łatwe w aplikacji i demakijażu. Konsystencja cieni do powiek zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać: najczęściej wybierane są cienie prasowane, a najrzadziej sypkie, które przy aplikacji mogą osiadać na policzkach, tworząc brzydki efekt osypującego się makijażu. Aby zrobić perfekcyjny makijaż holograficzny, warto użyć kremu nawilżającego do twarzy oraz bazy pod podkład, pozwalającej na utrwalenie nałożonych kosmetyków. Wiadomo, że dobry kosmetyk to podstawa każdego makijażu. Obecnie na rynku dostępne są preparaty różnych firm.

Przykładowo cienie holograficzne można kupić w każdej drogerii ze względu na dużą popularność tego typu makijażu. Oko wykonane w technice holograficznej jest idealną propozycją na większe wyjścia i imprezy. Zależy od umiejętności makijażystki to, jak ten make- up podkreśli urodę. Trendy w makijażu warto śledzić na bieżąco, ale wiadomo powszechnie, że naturalność i delikatność w tej dziedzinie nigdy nie wyjdzie z mody.