wideofilmowanie

Oryginalny widofilm z wesela

Znikająca panna młoda nie jest tylko humorystyczną częścią opowieści ślubnej ale także elementem kryminału z dreszczykiem grozy. Podczas wesela, które odbywało się w przepięknej scenerii parku botanicznego zlokalizowanego w tak wyjątkowym mieście jakim jest Częstochowa miała miejsce niewyjaśniona do dziś historia.

Wideofilmowanie pomocą w rozwiązaniu zagadki

Fotograf prowadzący sesję zdjęciową pary młodej chcąc, by stworzona przez niego fotografia ślubna była inna od wszystkich poprosił szczęśliwych nowożeńców o wejście na tratwę pływającą po znajdującym się w parku stawie. Gdy państwo młodzi uczynili jak ich poprosił fotograf nad nimi pojawiła się ciemna burzowa chmura. W przeciągu kilkunastu sekund z owej chmury spadł przeraźliwy deszcz powodujący znaczne ograniczenie widoczności na około minutę. Po tym czasie wszelkie anomalia pogodowe ustąpiły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kiedy fotograf oraz wszyscy zgromadzeni doszli do ładu i otrząsnęli się po niespodziewanych wydarzeniach zauważyli, iż na tratwie siedzi samotnie pan młody. Nigdzie w okolicy nie było widać panny młodej. niemożliwością jest by ta utopiła się gdyż botaniczny stawik miał w swoim najgłębszym punkcie niecałe pół metra. Nieopodal stawu stał kamerzysta, który w chwili całego zajścia miał włączony sprzęt w funkcji automatyczne najlepsze wideofilmowanie Częstochowa i zaproponował przejrzenie nagrania.

 

 Pan młody i fotograf po przejrzeniu nagrania nie znaleźli jednak odpowiedzi na pytanie gdzie jest kobieta. Oddali taśmę do głębszej analizy śledczym. Wszyscy zebrani zachodzili w głowę co stało się z kobietą i rozpoczęli poszukiwania. Jedni twierdzili, że panna młoda rozmyśliła się i wykorzystała chwilę rozproszenia by uciec, inni zaś, że została uprowadzona.