Ogromny wybór ramek do gniazdka Simon

Podczas remontowania swoich mieszkań w starym budownictwie coraz więcej osób decyduje się również na wymianę całej instalacji elektrycznej umieszczonej w ścianach. Dla fachowca znającego się na elektryce nie jest to trudne zadanie. Najtrudniejszym etapem całej wymiany jest odpowiednie umieszczenie wszelkich gniazdek oraz włączników prądowych. 

Wybór odpowiedniej ramki do gniazdka

ramki do gniazdek simonDzisiejsze procesy technologiczne są zaawansowane na tyle, że producencki mogą sobie pozwolić produkować produkty plastikowe w dowolnym kolorze oraz kształcie. Dlatego wykonując remont starałem się wybrać ramki do gniazdek Simon w kolorze najbardziej przypominającym nowy kolor ścian. Jest to bardzo ważne ponieważ dzięki zastosowaniu takiej ramki możemy maksymalnie zamaskować całe mocowanie gniazdka elektrycznego. Gniazdka Simon wyprodukowane są z bardzo wytrzymałych elementów odpornych między innymi na zarysowania. Jest to bardzo ważna właściwość ponieważ gniazdka bardzo często zlokalizowane są za meblami lub komodami. Poruszanie tymi elementami wystroju w żaden sposób nie jest w stanie zaszkodzić gniazdku. Ramki montowane są pod elementem, który dodatkowo dociska je do ściany. W moim przypadku zakup ramki w szarym kolorze nie był problemem w sklepie był ogromny wybór różnych odcieni tego koloru. Dlatego dobranie odpowiedniej ramki nie było problemem. Koszt takiej rami zależy jest ok wybranego koloru lub wzoru naniesionego na element. 

Podsumowując zakup ramki jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chcemy zamaskować elementy montowania gniazdka w puszcze. Ramki tego typu posiadają standardowe rozmiary dlatego bez jakichkolwiek obaw możemy je montować w pobliżu każdego gniazda elektrycznego. Montaż jest bardzo prosty wystarczy ją tylko przyłożyć do ściany i dokręcić przy pomocy gniazdka elektrycznego.