Ochrona zdrowia dzięki maskom z filtrem ffp3

 

W środowisku pracy, gdzie występuje duże stężenie pyłów, gazów, substancji niebezpiecznych ważne jest stosowanie środków do ochrony dróg oddechowych. Chemikalia mogą uszkadzać pęcherzyki płucne, utrudniają wymianę tlenu oraz dwutlenku węgla. Może to spowodować uduszenie.

Zalety maski z filtrem ffp3

maska z filtrem ffp3Na rynku dostępne są różnego rodzaju maski ochronne, zabezpieczające również oczy. Filtry do masek pomagają pochłaniać substancje zagrażające zdrowiu i życiu. Pochłaniają one pyły powstające na skutek szlifowania metalu, drewna, tworzyw sztucznych i innych. Możemy również półmaski filtrujące do ochrony dróg oddechowych przed cząsteczkami aerozolu i cieczy. Profesjonalne maski ochronne stosowane są przez pracowników służby zdrowia. Największy stopień ochrony zapewnia maska z filtrem ffp3, niweluje 99,9% drobnoustrojów. Zapewnia skuteczną ochronę przed wirusami i bakteriami. Dodatkowo zawierają zawór wydechowy. Dzięki temu umożliwiony jest szyb odpływ wydychanego powietrza i pary wodnej. Maska nie zostaje zawilgocona, co zwiększana komfort jej noszenia. Tego typu maska świetnie się sprawdzi jaki separator, aby chronić przed zarażeniem wirusem osoby z najbliższego otoczenia. Po skończonym użytkowaniu maseczki. Produkt można poddać bezpośredniej dezynfekcji. Wystarczy maskę spryskać roztworem na bazie alkoholu lub płynu dezynfekującego. Taką maseczkę można używać wielokrotnie przez jednego użytkownika. Produkt posiada anatomiczny kształt, wykonana jest z delikatnego i przyjemnego w dotyki materiału.

Maska z filtrem  pokryta jest warstwą specjalnej włókniny, co wpływa na przedłużenie jej żywotności. Zawór wydechowy ułatwia wydychanie powietrza. Jest to kompaktowy produkt, który można łatwo złożyć po wykonanej pracy i schować do kieszeni, bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenie.