Nowoczesny rower Hexagon 6.0

 

Firma Kross jest producentem rowerów, który stale dba o to, by wytwarzane produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Z tego względu stale opracowuje nowe rozwiązania, które pozwalają na ulepszenie istniejących już na rynku modeli rowerów i wprowadzenie ich nowych wersji. W taki sposób na rynku pojawił się m.in. Hexagon 6.0.

Kilka słów o Hexagonie 6.0

kross hexagon 6.0Hexagon 6.0 to najnowszy model roweru z tej serii dostarczanego na rynek przez firmę Kross. Wyprodukowany przez Kross Hexagon 6.0 na rynku pojawił się w 2018 roku jako kolejny rower górski z kategorii rowerów o niskim budżecie. Rower tego typu nabyć możemy za niecałe dwa tysiące złotych, co jest kwotą niewielką, jeśli chodzi o rowery górskie, które uważane są za sprzęt specjalistyczny. Hexagon 6.0 waży nieco ponad czternaście kilogramów i posiada dwadzieścia cztery biegi, dzięki czemu jest w pełni funkcjonalnym sprzętem nawet na trudnych trasach. Lekkość roweru nie oznacza, że nie charakteryzuje się on wytrzymałością. Ze względu na stop aluminium, który został w jego przypadku wykorzystany, możliwe jest połączenie obu tych właściwości. Wytrzymałość konstrukcji jest dodatkowo podniesiona dzięki zastosowaniu haków wzmacniających ramę roweru. Dzięki nim, w razie jakiegokolwiek wypadku, uszkodzeniu w pierwszej kolejności ulegają haki, które możemy wymienić na nowe, bez uszczerbku na konstrukcji naszego sprzętu, co ma znaczenie dla funkcjonalności i wyglądu roweru.

Ze względu na swoje rozmiary i niewielką wagę, rower Hexagon 6.0 doskonale sprawdza się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Cena tego sprzętu sprawia, że może on sprawdzić się w przypadku rekreacyjnego poruszania się rowerem po terenach górskich, ale również sprawdzi się jako pierwszy rower treningowy dla początkującego kolarza górskiego.