suszarki do tworzyw sztucznych

Nowa praca i suszarki do tworzyw sztucznych

Udało mi się dostać pracę na pełen etat. Jestem teraz pracownikiem budowlanym. Moim zajęciem są dozowniki grawimetryczne i odpowiednie dozowanie preparatu do stworzenia tworzywa.

Niezawodne suszarki do tworzyw sztucznych a sztywność

suszarki do tworzyw sztucznychTo odpowiedzialne zajęcie, bo jeśli coś pomylę, to będzie kicha. Później włączam wtrysk sekwencyjny, i czekam aż wszystko ładnie się wyrobi. Potem działają niezawodne suszarki do tworzyw sztucznych, by wszystko stało się sztywne, i można było to przekazać już dalej. Ja mam na głowie tylko to. A osoba po mnie musi uruchamiać dozowniki barwnika i zajmować się rzeczami, na których ja już nie muszę się znać. Taki dozownik barwnika również może dużo pomieścić. Nigdy wcześniej się tym nie interesowałem, ale teraz jak tak pracuję, to mnie to zaciekawiło. Dodatkowo czytam sobie o różnych takich maszynach w domu. Chcę być na bieżąco. Jak się wyszkolę, to kto wie, może zostanę kiedyś jakimś kierownikiem. No ale to są o wiele dalsze plany. Na razie cieszę się, że mam pracę po prostu. Starcza mi teraz na jakieś drobne wydatki i na wynajem mieszkania. Wynająłem pod miastem, bo jest o wiele taniej. Mieszkam sam, dlatego kawalerka spokojnie mi wystarcza. Jak będę miał jakąś dziewczynę, to pomyśli się o zmianie mieszkania, no ale na razie się na to nie zanosi. Nie mam powodzenia u kobiet. Nie wiem czemu, wydaje mi się, że jestem niebrzydki, ale chyba nie mam w sobie tego czegoś, co przyciąga kobiety. One lubią złych, niebezpiecznych mężczyzn. Teraz jest moda na takich rozbójników. A ja raczej jestem normalnym facetem, nie za grzecznym, no ale bez szaleństw. Nie przepadam za nadużywaniem alkoholu, czasem sobie tylko jakieś piwko trzasnę z kolegami. Ale nic poza tym. No i jakoś mi tak nie wychodzi z nimi. Raz miałem jedną, ale dość krótko, coś jej się we mnie nie spodobało, bo z dnia na dzień przestała się odzywać do mnie. Dlatego głównie skupiam się na pracy.

Jak sobie odłożę jakąś ładną sumkę, to pewnie będą się ustawiać w kolejki. No ale wtedy będzie za późno. Nie lubię takich, co lecą na pieniądze. Wolę skromną dziewczynę, może kiedyś się uda ją znaleźć.