noclegi

Noclegi w Bydgoszczy a firma wujka

Zatrudniłam się ostatnio w firmie, której szefem jest mój wujek. Nie oznacza to wcale tego, że mam jakieś ulgi – skądże!

Noclegi były najwyższej jakości

noclegiWujek traktuje mnie tak samo jak innych pracowników, a dodatkowo jeśli coś zrobię nie tak, jak trzeba, to naskarży na mnie moim rodzicom. Jak widać, muszę więc podwójnie się pilnować. Wujek ma swój hotel, który jest sławny w całym mieście – oczywiście tą dobrą sławą. Hotel jest ogromny, ma dwie sale weselne na parterze, które są po prostu zniewalająco piękne.
Bardzo dba o to, by personel utrzymywał sale w jak najlepszym porządku, dzięki czemu śluby tutaj odbywają się niemal co tydzień. Oprócz tego, że wujek oferuje najwygodniejsze noclegi w Bydgoszczy, czasem zespół pracujący w hotelu organizuje imprezy integracyjne dla gości. Jest to świetny pomysł, klienci go uwielbiają – niektórzy specjalnie dopasowują swój urlop tak, żeby móc znaleźć się na jednej z tych imprez. Stały się one legendarne nie tylko dzięki temu, że jakiś czas temu wychwalano je oficjalnie w gazecie i internecie, ale także dzięki temu, że każdy, kto był kiedyś na jednej z tych imprez, chętnie przyszedłby tam jeszcze raz. Inne hotele w Bydgoszczy nie mają tak szerokiej oferty, jak ten. Dlatego hotel mojego wujka ma wyjątkową renomę nie tylko wśród mieszkańców miasta, ale również wśród obywateli całego kraju. Ja pracuję u wujka jako pokojówka – lubię sprzątać, a ta praca satysfakcjonuje mnie pod względem zarobków. Poza tym, jak już chyba wspomniałam, personel jest świetnie zgrany i atmosfera tutaj jest bardzo rodzinna. Wujek dba o swoich pracowników i często funduje nam jakieś ciekawe wyjazdy, kiedy mieliśmy wyjątkowo ciężki miesiąc, czyli zazwyczaj po wakacjach. Ogólnie praca mi się podoba, chociaż niektórzy klienci potrafią zostawić po sobie w pokoju naprawdę ohydne rzeczy. Całe szczęście, że mam gumowe rękawiczki i mnóstwo środków czyszczących.

Mimo tego lubię ten hotel jako miejsce – my, pracownicy, mamy własny pokój, w którym możemy odpocząć i napić się kawy. Uwielbiam siadać na tamtej kanapie z kawą.