pensjonaty

Nasze dwa pensjonaty w Kudowie Zdrój

Prowadzimy taki rodzinny biznes w Kudowie Zdrój, już od kilku lat, wraz z mężem i córkami, które dzielnie pomagają we wszystkim. Nasza Kudowa Zdrój to miasto praktycznie na samej granicy Polski i jest położone w górskich terenach.

Prowadzimy pensjonat w Kudowie

pensjonatyMożecie się więc domyślać, jak często potrzebne są tu ludziom noclegi, dlatego przychodzimy z pomocą. To miasteczko to takie uzdrowisko bardziej. Jest tu spokojnie, są malownicze widoki, i wiele osób lubi tu sobie przyjechać, żeby naładować akumulatory na urlopie. Mamy dwa godne polecenia pensjonaty w Kudowie Zdrój tutaj, które stoją już od bardzo długiego czasu. Kiedyś wpadliśmy na taki pomysł, aby je otworzyć, bo z turystyki po pierwsze- można sobie spokojnie wyżyć (zwłaszcza, że nie są to tereny nadmorskie odwiedzane głównie latem, tylko tereny całoroczne), a po drugie bardzo lubimy przebywać wśród ludzi i poznawać nowe osoby. Nasza gościnność jest przechodzona z pokolenia na pokolenie i wszyscy wręcz uwielbiamy gości. A jeśli jeszcze można sobie z tego zarobić, to nasze pokoje są świetną opcją na to. Zawsze dbamy o to, aby klienci byli zadowoleni, i żeby wystrój był czysty i schludny. Może nie mamy super luksusów, ale zawsze musi być czysto i przytulnie, to podstawa. Dla wyjątkowo wymagających gości, mamy specjalne apartamenty, które są o podwyższonym standardzie. Wyglądają znacznie lepiej, niż typowe pokoje, no ale też ich cena jest zdecydowanie wyższa. No ale i na to i na to jest zapotrzebowanie. Takie apartamenty są naszymi oczkami w głowie, bo wyglądają niesamowicie. Każdy z nich ma balkon i widok na te wspaniałe wyżyny.

Taki odpoczynek działa niezwykle relaksująca i odstresowuje, więc wiele osób ciągle do nas dzwoni i pyta o wolne terminy. Telefony się urywają, bo zawsze mamy chętnych klientów, którzy często do nas powracają.