Na targach widziałem szczotkowe silniki elektryczne

 

Tym razem na targi wybrałem się jako klient. Szukałem jakichś interesujących rozwiązań a tematyka była mi bardzo bliska. Byłem pewien, że znajdę dla siebie coś ciekawego. Pojechałem tam z samego rana, żeby zdążyć zapoznać się ze wszystkimi produktami.

Wielu przedsiębiorców oferuje szczotkowe silniki elektryczne

szczotkowy silnik elektrycznyWiększość z przedsiębiorców już czekała na swoich stanowiskach i od razu rzuciło mi się w oko jedno szczególne. Stał tam pewien człowiek, który oferował szczotkowy silnik elektryczny i strasznie mnie to zaintrygowało. Czegoś takiego właśnie szukałem. Postanowiłem od razu do niego podejść. Była bardzo wczesna pora i na szczęście nie było jeszcze aż tylu ludzi. Miałem sporo czasu żeby poznać ten szczotkowy silnik elektryczny i porozmawiać na jego temat z tym człowiekiem. W ofercie posiadam silniki elektryczne różnego rodzaju, ale tego konkretnego nie mam. Nie znam go w sumie za dobrze i tym bardziej mnie to zaintrygowało. Człowiek, który oferował ten szczotkowy silnik elektryczny miał ogromną wiedzę na temat jego budowy i zastosowania. Od razu zauważyłem, że jest to odpowiednia osoba na tym stanowisku. Dowiedziałem się jak przebiega produkcja takiego silnika oraz ile czasu trwa jego wykonanie. Chciałbym takie właśnie silniki sprzedawać w swojej hurtowni i dlatego zapytałem o możliwość współpracy. Wielu przedsiębiorców na targach oferowało właśnie takie silniki, ale wiedza tego człowieka i zaangażowanie w to wszystko przyciągnęły mnie właśnie do niego. To z nim chciałem współpracować.

Po miesiącu spotkaliśmy się w siedzibie jego firmy i dogadaliśmy szczegóły współpracy. Cieszę się, że trafiłem na taką osobę, ponieważ jest bardzo rzetelna i świetnie się dogadujemy. Takiego kontrahenta właśnie potrzebowałem w tym czasie.