Na imprezie firmowej pojawiła się ekskluzywna shisha

Mój mąż pracuje w firmie, której właścicielem jest młody chłopak. Mimo wieku doskonale on zarządza przedsiębiorstwem i odnosi liczne sukcesy. Niedawno organizowana była impreza dla kontrahentów, w której również uczestniczyli pracownicy.

Goście bardzo chętnie sięgali po ekskluzywną shishę

ekskluzywna shishaTo była pierwsza taka impreza, na którym pojawiłam się z moim mężem. Byłam bardzo podekscytowana i zastanawiałam się jak będzie to wyglądało. Od męża dostałam informację czego mniej więcej mogłam się spodziewać i już nie mogłam się doczekać weekendu. Impreza była bardzo dobrze zorganizowana. Było bardzo dużo jedzenia oraz napojów. Największym zainteresowaniem jednak cieszyła się ekskluzywna shisha, którą szef mojego męża sprowadził na tę imprezę. Nigdy nie paliłam fajki wodnej i zastanawiałam się jak ona smakuje. Zauważyłam, że wielu gości bardzo chętnie po nią sięgało i stwierdziłam, że ja również bardzo chcę. Zachęciłam mojego męża Michała, by przyłączył się do mnie, na co się zgodził bez zbędnych oporów. Michał już wiele razy palił shishę i wiedziałam, że w razie potrzeby podpowie mi co robić. Wszyscy goście bardzo chwalili ten pomysł a ta ekskluzywna shisha przez całą imprezę była chętnie wybierana przez wszystkich gości. Kiedy pierwszy raz się zaciągnęłam to już wiedziałam, że palenie fajki wodnej będzie częściej mi towarzyszyć. Zapytałam Michała czy wie gdzie jest dostępna do kupienia taka fajka i zapytałam czy zgodzi się na jej zakup. Michałowi moja propozycja bardzo się spodobała.

Następnego dnia z samego rana udaliśmy się na zakupy. Michał wiedział dokładnie jaką fajkę wybrać, dlatego decyzję mu pozostawiłam. Kupiliśmy bardzo ładną fajkę wodną za niewielkie pieniądze. Zaprosiliśmy na wieczór moją siostrę, która uwielbia fajki.