muzyka do reklamy

Muzyka do reklamy a brak akceptacji

Odrzucenie jest jednym z najgorszych uczuć, jakie człowiek może doświadczyć. Osoba, która czuje się odrzucona jest zazwyczaj z jakiegoś powodu nieakceptowana przez daną grupę społeczną. Może to być związane z tym, że robi coś źle lub z tym, że wyróżnia się innymi zainteresowaniami lub odmiennym stylem bycia.

Muzyka do reklamy sprawia niektórym przyjemność

muzyka do reklamyMój dobry kolega, który prowadzi bank muzyki, kiedyś był wielkim odludkiem. Wszystko dlatego, że jego styl muzyczny oraz ubiór nie pasował do ludzi, z którymi przebywał. Jego klasa wówczas albo słuchała hip hop albo techno. On był zupełnie inny. Wolał, zamiast z nimi iść na dyskotekę, zajrzeć do Royalty Music i tam pobrać dla siebie muzykę niekomercyjną, która idealnie pasuje do jego sposobu bycia. Klasa Patryka śmiała się z jego muzyki. Przez to, że wolał takie, a nie inne utwory, nie był zapraszany na imprezy klasowe oraz nikt z nim nie rozmawiał. Tania muzyka do reklamy, której słuchał sprawiała mu ogromną przyjemność, ale w głębi duszy czuł straszny żal. Mimo to, pozostał sobą i dzięki temu wyszedł na ludzi. Kierując się swoją pasją, dziś prowadzi własną firmę. Muzyka do prezentacji, to jego codzienność. Komponuje utwory dla różnych ludzi o różnych potrzebach. Zarabia na tym nie małe pieniądze. Zdarzyło się, że z jego utworów korzystali jego dawni znajomi z klasy, przez których był odrzucony. Patryk nie czuje żalu, ale satysfakcję. Mimo to, nigdy nie zapomni uczucia odrzucenia, z jakim się spotkał we wcześniejszych latach. Nikt nie lubi być sam i każdy potrzebuje chociaż jednej bratniej duszy.

Dziś, mój kolega ma wąskie grono znajomych, z którymi prowadzi bank muzyki i dogadują się oni wyśmienicie. Według mnie, wspólne zainteresowania to najkrótsza droga do ludzkiej przyjaźni.