Mój ekspres naprawiono bardzo szybko

Kiedy kilka lat temu kupowałem ekspres do kawy to przy jego wyborze kierowałem się nie tylko wyglądem czy funkcjonalnością urządzenia. Od razu brałem pod uwagę również opinię o producencie oraz jakość oferowanych przez niego usług serwisowych. Bo sam ekspres to nie wszystko. I w swoim przekonaniu utwierdziłem się wówczas, gdy moje urządzenie uległo delikatnej awarii.

Naprawiono mi ekspres w dwa dni

kompleksowa naprawa ekspresów do kawy warszawaWszystko zaczęło się od tego, że w moim ekspresie przestała gotować się woda do kawy. Była po prostu zbyt chłodna, żeby mogła się taką wodą zaparzyć kawa. Postanowiłem koniecznie sprawdzić o co chodzi. Na szczęście nie musiałem do swojego ekspresu zaglądać samodzielnie, bo miałem wykupiony bardzo bogaty pakiet serwisowy. Zadzwoniłem tylko pod podany przez producenta numer telefonu. Podczas rozmowy z konsultantem dowiedziałem się, że powinienem spakować ekspres i naszykować go w formie przesyłki dla kuriera. Bo gwarancja na urządzenie wyraźnie mówiła, że kompleksowa naprawa ekspresów do kawy Warszawa wykonywana jest w trybie d2d, czyli door to door. Po polsku oznacza to naprawę od drzwi do drzwi. A tłumacząc wszystko dokładnie to chodzi o to, że kurier odbiera ode mnie z domu ekspres a po naprawie przysyłają mi urządzenie do domu również kurierem. Na uwagę zasługuje fakt, że cała naprawa trwała raptem dwa dni. Bo w jeden dzień moje urządzenie naprawiono i do mnie odesłano. Ja wysłałem ekspres w jednym dniu. Do serwisu dotarł w drugi dzień, a na trzeci miałem urządzenie już w domu.

Moje urządzenie do przygotowywania pysznej i aromatycznej kawy służy mi już bez żadnych usterek. Kiedy kupowałem ekspres do kawy to zwróciłem uwagę zarówno na jakość urządzenia jak i na opinię o usługach serwisowych. I muszę przyznać, że jakość usług serwisowych w przypadku mojego ekspresu do kawy przeszła moje największe oczekiwania.