Markowe zegarki TAG Heuer

Niewiele marek może poszczycić się tak długą i barwną historią, jak TAG Heuer. Firma została założona Edourada Heuera w tysiąc osiemset sześćdziesiątym roku w St-Imier, szwajcarskiej miejscowości, położonej w regionie nazywanym Jura. 

Zegarek TAG Heuer w sklepie internetowym 

zegarki TAG Heuer sklep internetowyPoczątkowo firma zajmowała się produkcją zegarków kieszonkowych, które w dziewiętnastym wieku były najbardziej popularne. Jednak z czasem profil firmy nieco się zmienił i zaczęto produkować zegarki naręczne. W roku tysiąc dziewięćset szesnastym TAG Heuer skonstruował Micrograph, pierwszy chronometr, który odmierzał czas z dokładnością do jednej setnej sekundy. Na tamte czasy, były to osiągniecie rewolucyjne, z którym nikt nie był w stanie konkurować. Tak jak kiedyś, tak i dziś pozostaje poza zasięgiem większości marek. Tu nic się nie zmieniło. TAG Heuer to marka ekskluzywna, która jest z chęcią noszona przez znane osobistości, zarówno świata kultury, jak i sportu. Zegarki TAG Heuer sklep internetowy sprzedaje w cenach niższych niż salony firmowe. Jednakże dzisiaj nikogo to nie dziwi, internet rządzi się swoimi prawami. W sklepach internetowych bardzo często natrafimy na oferty promocyjne, albo sezonowe wyprzedaże, a wtedy ceny są jeszcze niższe. Zatem warto regularnie sprawdzać ceny TAG Heuer w sklepach internetowych, bo łatwo jest przeoczyć promocje o krótkim okresie trwania. Często zdarzają się obniżki sięgające kilkunastu procent, co przy zegarkach, które kosztują kilkadziesiąt tysięcy złotych, robi sporą różnicę. 

Marka TAG Heuer jest znana na całym świecie. Sponsoruje niezliczoną ilość eventów sportowych, a jej chronometry są oficjalnymi czasomierzami wielu z nich. Firma jest również stałym współpracownikiem jednego z teamów Formuły Pierwszej.