Mam mnóstwo odbitek zdjęć

Uwielbiam wyjeżdżać i robię to często. W swoim życiu byłam już w wielu interesujących miejscach i posiadam album, w którym trzymam wszystkie zdjęcia. Często pokazuję go znajomym, którzy są zachwyceni i pod wrażeniem jakości wykonanych zdjęć.

Album z odbitkami zdjęć

Odbitki zdjęćProfesjonalnie zajmuję się fotografią, ale obecnie nie pracuję w zawodzie. Zdjęcia robię dla własnego użytku. Odbitki zdjęć wykonuję również sama, ponieważ posiadam niezbędny sprzęt. Dzięki temu zawsze mam pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy. Teraz tworzę kolejny album i mam jeszcze sporo zdjęć do odbicia. Zaprzestałam przez zakiś czas ich odbijania, ponieważ pochłonęły mnie inne obowiązki i nie miałam na to zupełnie czasu. Teraz postanowiłam do tego wrócić. Odbitki zdjęć są dla mnie dość ważne, ponieważ to niesamowita pamiątka. Oglądając je zawsze myślami powracam do miejsc, w których niegdyś byłam. Budzą się wspomnienia, do których uwielbiam wracać. Kiedy już prawie kończyłam to zadzwoniła do mnie siostra. Zapytała czy mogę jej pomóc, ponieważ chce odbić zdjęcia, na których jej zależy. Odbitki zdjęć to moja specjalność i dlatego zgłosiła się bezpośrednio do mnie. Z racji tego, że zależy jej na czasie postanowiłam pomóc jej od razu. Zawsze mogę na nią liczyć w trudnych chwilach, dlatego chciała i ja odwdzięczyć się za to wszystko. Siostra miała tylko jedną prośbę. Miałam nie przeglądać tych zdjęć. Zgodziłam się chociaż to nie było takie proste, ale jakoś się udało. Do teraz nie wiem co na nich było.

Wróciłam do zawodu i obecnie prowadzę własny punkt fotograficzny. Czuję się teraz dobrze, bo robię to co lubię i zarabiam przy okazji na kolejne wyjazdy. Za rok chcę odwiedzić Afrykę i dopiero wtedy zrobię na prawdę cudowne zdjęcia. Jest na co czekać.