Mam dostarczyć sprężarkę śrubową za granicę

Jestem pracownikiem międzynarodowej firmy transportowej i w sumie to cały czas jestem w trasie. Mi taka praca odpowiada, ponieważ nie mam rodziny a w domu to się nudzę. Tak to przynajmniej zwiedzę trochę świata i poznam zwyczaje innych ludzi.

Doręczenie sprężarki śrubowej przebiegło zgodnie z planem

sprężarka śrubowaSzef do mnie dzwonił jak wracałem z trasy i powiedział, że jest sprężarka śrubowa do klienta zagranicznego a byłem jedynym kierowcą, który zjeżdżał do bazy. Mam zaplanowaną trasę w te rejony to nie ma problemu, abym się tym zajął. Szef powiedział, że sprężarka śrubowa jest już zapakowana i czeka na załadunek. Chłopacy na pewno wrzucą ją z brzegu, żebym w pierwszej kolejności mógł ją zostawić u klienta. Na bazie zaczęli załadunek jak wróciłem a ja w tym czasie się zdrzemnąłem. Przede mną długa droga i muszę być wypoczęty. Wiem, że zdążę na czas a trasa przebiegnie zgodnie z planem, ponieważ mam niezawodną nawigację, która ostrzega mnie przed korkami na większych drogach. Następnego dnia wróciłem do firmy. Wszystko zostało załadowane a sprężarka śrubowa była zapakowana przy samym brzegu tak jak chciałem. Od razu zabrałem papiery i wyjechałem w trasę. Na drodze nie było wcale tak ciężko, ponieważ było mało samochodów i nic się nie korkowało. Do klienta sprężarka śrubowa została dostarczona na czas i szef był mi bardzo wdzięczny, że zrealizowałem to zlecenie. To była jego prywatna sprawa i bardzo mu zależało, żeby przy okazji zrealizować to zlecenie. Ja jestem niezawodny i poradziłem sobie świetnie.

Kiedy wróciłem do kraju to dostałem kilka dni wolnego. Musiałem zregenerować siły do dalszej pracy. Teraz czeka mnie ciekawy wyjazd za granicę i już w sumie nie mogę się doczekać tego kursu. Szef to nawet chce dać mi po tym podwyżkę.