Leczenie rozstępów w Katowicach

Niestety nie możemy cały czas mieć pięknego i gładkiego ciała. Liczne ciąże, nagłe drastyczne diety i powrót do dawnej wagi powodują, że organizm zaczyna szaleć. Ciało nie jest już tak jędrne i nie możemy jeść tego co chcemy i dalej nie przybierać na wadze jak kiedyś. Głównie w trakcie ciąży, ale też przy bardzo szybkiej stracie kilogramów zaczynają się pojawiać nieproszeni goście.

Wyleczyć ogromne rozstępy

leczenie rozstępów - KatowiceMowa oczywiście o rozstępach, które powstają przez kurczenie się i rozciąganie się skóry w szybkim czasie. Ja przeszłam już dwie ciąże, więc naprawdę wiem, co to są rozstępy. Dlatego jedynie  leczenie rozstępów – Katowice mogło mi pomóc na ten ogromny problem. Mężczyźni mają szczęście, bo ich temat rozstępów w ogóle nie dotyczy. Tak samo zresztą jak cellulit. My kobiety, jesteśmy zupełnie inaczej zbudowane, dlatego ciężej nam zachować dobrą sylwetkę w nienaruszonym stanie. Udałam się do kliniki, w której obiecano mi zająć się moim problemem profesjonalnie. Trochę panikowałam, bo nie wiedziałam, jak to wszystko będzie wyglądać. Jednak pani doktor (bo tylko do lekarza ze specjalną kwalifikacją bym z tym poszła) powiedziała, że nie ma powodów do obaw, żeby rozpocząć kurację. Zostałam dokładnie zbadana, ponieważ trzeba było sprawdzić mój stan zdrowia. Nie mogłam być na nic uczulona i chorować. Dokładnie nie pamiętam już o co mnie pytała, jednak diagnozę przeszłam pozytywnie i można było przystąpić do zabiegu. Czekało mnie kilka sesji, jednak wiedziałam, że trzeba czasu, by zobaczyć efekty.

Po około dwóch miesiącach pojechałam do mojej miejscowości rodzinnej spotkać się z moimi znajomymi. Jako, że był upał, mogłam założyć krótkie spodenki. Wszystkie znajome były zdumione, że moje rozstępy zniknęły i wypytywały, jakim cudem tego dokonałam.