Kupno fartuchów na napy

 

Studiując na politechnice byłam przygotowana na to, że będziemy mieli różnego rodzaju laboratoria. Jednak nie wiedziałam, że większość sprzętu trzeba będzie zorganizować samemu. W ten o to sposób musiałam zająć się znalezieniem dla siebie fartucha. Zdecydowałam się na poszukanie takiego, który byłby szybki i łatwy do zapinania.

Przydatność fartuchów zapinanych na napy

fartuch na napyWiększości znajomych nie robiło różnicy, jakiego rodzaju fartuchy kupią. Mi zależało na tym, żeby był on wygodny i spełniał swoje podstawowe zadanie, czyli chronił mnie przed ubrudzeniem czy wejściem w kontakt z czymś toksycznym. Znalazłam w sklepie medycznym fartuch na napy. Od razu przypadł mi do gustu. Taki rodzaj zapięcia pozwalał na szybkie zakładanie. Przekonałam się jaka jest różnica, gdy widziałam jak inne koleżanki miały fartuchy zawiązywane i prosiły o to, by im je wiązać w trakcie zakładania. Ja szybko swój zapinałam i byłam gotowa na zajęcia. Dodatkowo zauważyłam, że nie mam z nim problemów w trakcie prania. Niektóre dziewczyny kupiły fartuchy z guzikami i te guziki w trakcie prania się niszczyły. Albo po prostu odpadały. Biorąc pod uwagę tę sytuację stwierdziłam, że ja wybrałam najlepiej. Aż dziwiłam się, że byłam jedyną studentką z tego rodzaju fartuchem. Jedyną, ale zdecydowanie najbardziej zadowoloną z zakupu. I zdecydowanie na ten zakup najmniej narzekającą.

Podchodzę do swoich studiów bardzo poważnie, tak więc na zajęciach w laboratorium również chciałam wypadać jak najlepiej. Nie tylko pod względem przygotowania czysto naukowego, ale także pod względem dobrego przygotowania sprzętowego. W pracy w laboratorium fartuch spełnia bardzo ważną rolę, a taka mała rzecz jak napy pozwalają skupić się w pełni na pracy, bez zamartwiania się o sprzęt.