Konsumencki leasing pojazdów

 

W dzisiejszych czasach, formy kredytowania są naprawdę różne. Istnieje wiele firm, które udzielają kredytów, jak również leasingów, także dla osób nie posiadających działalności gospodarczej. Niemniej jednak tego rodzaju forma leasingowania pojazdu, nie uwzględnia możliwości wliczenia w koszty firmy użytkowanie samochodu.

Leasingowanie konsumenckie samochodów

konsumencki leasing samochoduWarto zapoznać się z możliwościami, oraz sposobami leasingowania pojazdów, zwłaszcza ze względu na szerokie możliwości oraz profity, które oferują nam firmy udzielające tego rodzaju kredytów. Konsumencki leasing samochodu, może uzyskać dosłownie każda osoba fizyczna, także nie posiadająca działalności gospodarczej, ani także spółki. Aby takiego rodzaju leasing na samochód uzyskać, należy wykazywać określony dochód, przez pewien okres czasu, najczęściej uwzględniany jest dochód z ostatnich dwunastu, lub też sześciu miesięcy. Leasing konsumencki jest formą kredytowania pojazdu, który nie zostaje wykorzystywany w celach służbowych, lecz wyłącznie prywatnych. Niemniej jednak aby takiego rodzaju leasing otrzymać, konieczne jest także uiszczenie określonej wpłaty własnej, przy podpisaniu umowy leasingowej. Przy zakończeniu tego rodzaju umowy, konieczne jest także zapłacenie kwoty pozostałej, w postaci kwoty wykupu pojazdu. Niemniej jednak możemy zrezygnować z wykupu pojazdu, oraz zaopatrzyć się w nowszy model samochodu, który także możemy leasingować.

Warto zapoznać się z możliwościami uzyskania takiego rodzaju leasingu, oraz zapoznać się z ofertą firm, które udzielają takiej formy kredytowania pojazdu. W tym celu warto także skorzystać z firmy pośredniczej, która wybierze dla nas odpowiednią formę leasingowania, w firmie która udzieli nam leasingu na samochód osobowy lub dostawczy.